Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányokat kérdeznék: Minden...

Lányokat kérdeznék: Minden esetben, ha párt választotok a külső a legelső szempont?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 23:23
 1/10 anonim válasza:

Nem igazán. Szerintem a belső tulajdonságok fontosabbak.

2 éve vagyok együtt párommal, és mikor én megismertem őt, nem a külseje fogott meg.

Természetesen ez nem az jelenti hogy nem helyes pasi :)

2012. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy pasas, h lehet helyes? A kiskutyám az helyes. A pasi legyen férfias.
2012. jan. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

nekem nem, mert jómagam eléggé visszataszító vagyok.

hidd el, azok a lányok akik szépek (már pedig a legtöbb lány szép valahogyan), azoknak CSAK az számít. lesz@rják hogyha kedves vagy vagy tényleg szereted őket, ha nem nézel ki jól és nem tud 'mutogatni' a barátnőinek, akkor ejtve vagy azonnal.

jah, kivéve persze ha pénzes vagy, és veszel neki amit akar. de akkor meg kihasznál.

2012. jan. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aya-chan: bizonyára rengeteg negatív tapasztalatod lehet a szebb lányokkal kapcsolatban, de ne légy előítéletes.


A szerelem (az igazi) nem válogat... amikor megismerkedtem a jelenlegi barátommal (közel 4 éve), rögtön beleszerettem a stílusába, a humorába, és szó szerint nem láttam a szerelemtől, tehát a külseje érdekelt legkevésbé. Nagyon érdekes érzés, és a későbbiekben sem szándékozom csak úgy belemenni egy kapcsolatba pusztán azért, mert jóképű a srác. Egyedül erre nem lehet tartós, tartalmas kapcsolatot építeni, én legalábbis így gondolom.

2012. jan. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Közel sem a legelső szempont a külső! Inkább az a fontos, hogy meglegyen az a bizonyos szikra. :) Ha az ember szerelmes, nem a külső számít.

Egyébként, nekem anyukám mindig azt szokta mondani: a férfinek csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögnél. :)

2012. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a lányoknak a külső az EGYETLEN szempont. Aki azt írja h neki nem, az csak nem tudja magáról.
2012. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért az utolsó válaszoló hozzászólása egy kissé erős. Én nem tagadom le, hogy fontos a külső, persze hogy az, de nekem például sokszor a kissé csúnyácskább fiúk tetszenek, ők fognak meg, és a sok állati helyes pasi, akikért a legtöbb csaj meghalna, hidegen hagy. Tényleg az a bizonyos szikra számít.:) Persze a külső tényleg nem minden... sőt. Lehet valaki akármilyen helyes, vagy pénzes, az számomra semmit sem számít, ha közben agyilag zokni, nem lehet vele normális és értelmes dolgokról beszélgetni. Szóval tényleg úgy van ahogy mondják. 'A külső megfog, de a belső az, ami megtart.'

Persze ez az egész netes ismerkedés folyamán például kissé máshogy alakulhat.:)

2012. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
tudjátok a külső megfog a belső megtart :)
2012. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem legyen okos, ápolt és jó illatú. Nálam ezek a legfontosabbak.
2013. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A legjobb barátnőm gyönyörű, mindig oda vannak érte, hogy milyen szép, és e mellé még okos is és kedves. Már másfél éve együtt van egy sráccal (nagyon szeretik egymást) aki nem mondom hogy csúnya, de elég jó húsban van és nem az a fajta akiért külsőre a nők oda vannak , és mi előtt bárki azt gondolná, nem, nem gazdag. Csupán megértő, kedves, de ugyanakkor iszonyat határozott. Szóval igenis van olyan lány, aki szép és nem a külső neki az elsődleges szempont.


Persze azért tegyük hozzá, hogy a srác nem rohangál zsíros hajjal és szokott körmöt vágni, és persze rendszeresen fürdik, de az ápoltságot senki ne keverje össze a külső adottságokkal.

2013. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!