Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek volt már olyan,hogy...

Veletek volt már olyan,hogy felveszitek egy bizonyos karakter személyét?

Figyelt kérdés
Én egy nyugodt,csendes srác vagyok, de van mikor megtetszik egy karakter egy filmből/sorozatból és felveszem a karakter személyét. PL Mint már írtam, hogy nyugodt és csendes vagyok, de ha megtetszik egy agresszív, szókimondó karakter akkor, akaratlanul én is úgy beszélek másokkal és hirtelen felkapom a vizet szinte mindenen. Mi ez nálam? Nálatok is előfordul? vagy csak az én baromságom?

2020. jún. 6. 01:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 10-es ! :) És hány éves vagy? , ha szabad kérdeznem. Az írásod stílusából szerintem lány vagy. Ugye? :)
2020. jún. 9. 23:22
 12/16 anonim válasza:
100%

Nálam is ugyan ez.

Mindig a kedvenc karaktereimnek a személyét veszem át egy idő után, innen sejtem, hogy valószínű, hogy ez azért van, mert tetszik a karakternek a stílusa.

És vagyok olyan mázlista, hogy a kedvenc szereplőim, általában mindig agresszív seggfejek, akik hogyha egyedül vannak, csak olyankor mutatkozik meg az igazi énjük.

Szerintem ezzel amúgy semmi gond nincs.Egy érdekes téma amiről én személy szerint órákig tudnék beszélni 😄

Fura dolog ez. Mindenesetre nyugi, nem vagy egyedül ebben.

2020. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
18/L😊
2020. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül ezzel. :)
2020. jún. 15. 11:39
 15/16 A kérdező kommentje:
Szeretnél beszélgetni erről privátban? :)
2020. jún. 15. 12:20
 16/16 anonim válasza:
Beszelgethetünk 😊
2020. jún. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!