Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pasik láttatok már ilyet?...

Pasik láttatok már ilyet? Csajok hogy megy ez nálatok?

Figyelt kérdés

Csajok ti hogy döntitek el az erőviszonyokat?

Arra lennék kíváncsi,hogy két csaj mondjuk két barátnő ha buliból is előbb utób úgyis kideríti ki az erősebb fizikumú. Persze most nem hajtépésre gondolok hanem lökdösődés,szkander,játékos birkózás stb.veletek történt már ilyen és konkrétan mi volt ez?Volt valami tétje is?

Ki győzött?


2010. júl. 31. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem igazán szeretjük kideríteni, ki az erősebb. Egyrészt én masszív izomzatú, erős lány vagyok, a többiek meg tök véznák, így velem biztosan nem "játszanak" ilyet, mert nincs értelme. Nekik meg van jobb dolguk is egymás közt :D

24L

2010. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy nem szeretik,de nehogy azt mondja nekem valaki hogy nem tudja,hogy ő vagy a barátnője az erősebb,ha meg tudja akkor azt valahonnan csak tudja.
2010. júl. 31. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a barátnőm az erősebb minden tekintetben. Fel tud venni a karjába, és úgy sétálgatni velem, vagy a hátán vinni például. Meg ő simán fel tud lökni, én pedig fordítva nem, csak ha mondjuk a karjánál fogva az ágyra húzom, miközben én is esek :D A személyisége is szilárdabb, mint az enyém, de azért szoktam rá vigyázni, és támaszt nyújtani neki, ha szüksége van rá. Egyébként egyidősek vagyunk, 13 évesek mind a ketten (én kevesebb mint egy hónappal idősebb, mint ő, de ez nem fontos).
2010. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy legjobb bnőm,és én vok az erősebb. :D Mi ezt úgy direktbe nem szoktuk próbálgatni hogy na ki az erősebb csak úgy kiderült vmikor és néha megint eszünkbe jut pl néha tologatjuk egymást karnál fogva úgy állva és mindig én tolom őt,ő engem nem tud. :)Én erősebb csontozatú vagyok,nem kövér csak magasabb egy kicsit meg nehezebb.


L/14

2010. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk meg a barátnőm az erősebb XD Ez úgy derült ki hogy egy osztályba járunk és tesin voltak feladatok, hogy egymást áthúzni, felemelni, stb... És ugye egymás ellen voltunk. De amúgy nem igazán érdekel mindet hogy ki az erősebb :D
2010. aug. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meglepett ez a kérdés, és főleg az, hogy nem tudom rá a választ O.o XD mi sosem csináltunk ilyeneket, amiket leírtál, pedig a legjobb bnőmről van szó :O Ő vékony, de teniszezett, 1 dkg háj sincs rajta, így szépen látszik a kar izma, én nem vagyok annyira vékony, de én is izmos vagyok, csak rajtam nem látszik olyan szépen, mert fedi egy kis zsír XD Szóval nekem fogalmam sincs :D
2010. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de ez nem csak fiúknál szokás? engem az ilyen dolgok nem foglalkoztattak soha

16L

2010. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy néha csak elakarunk egymástól venni valamit, mármint cuccot. És akkor elkapjuk egymást kezét, és húzzuk... Aztán abból kiderül. De általában ránézésre is lehet tudni.

De van olyan barátnőm, akivel nem tudom melyikünk az erősebb...

14L

2010. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 grafik ***** válasza:
Fiúknál meg megy a pofoszkodás lökdösődés szkander.. és lassan feláll egy ranglista. Igazábóól mindenki sejti ki mennyire erős, de nem nagyon törődünk ezzel (komoly bunyóban meg úgysem csak az erő számít). Ahol ez lényegnek számít, ott szociális bajok vannak.
2010. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!