Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy valami teljesen lefoglalja az elméteket, és nem tudtok koncentrálni, tanulni, stb. és a jövőképeteket is negatívnak láttátok, és nem tudtatok szabadulni ettől a folytogató érzéstről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én ezt érzem már 5 éve.
2011. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod az okát? Beszélgetünk privátban?
2011. jan. 10. 23:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ember van ezzel így. Sokat agyalnak a múlt történésein és a jövő félelmein, a jelenben meg nem hogy nem találnak semmit, de nem is ott élnek. Ez okozza a problémát.
2011. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is éreztem. Úgy éreztem, nem vagyok jó semmire, az egyetemet soha nem fogom elvégezni, egy undorító hájbáj vagyok és senki nem ért meg... Mindaddig, amíg be nem ismertem magamnak, hogy rossz irányba haladok, csak lopom a napot és nem a kötelességemre koncentrálok. Kellett hozzá egy adag spiritusz, hogy végre ki merjem mutatni, sőt, meg merjem élni az összes érzelmemet és teljesen őszinte legyek önmagamhoz. Mertem tanácsot kérni a körülöttem élőktől, ami rengeteget könnyített a lelkemen.
2011. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16.15 tökéletesen jellemezte azt, amit én érzek
2011. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!