Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utál mindenki?

Miért utál mindenki?

Figyelt kérdés
14/F /Az osztályból a fiúk mindig pletyáklnak rólam meg állandóan kötöszködnek velem. Egyik barátom annyira elkényesztetett,mert annyi pénze van. Szóval Bicikliztem vele és elestem az úton. És mondja,hogy fizessem ki a bicóját mert eltőrt a váltója. Inkább annak örűlne,hogy semmi bajom nem esett! En inkább azt mondom,hogy a fiúk 50%-a egy elkényeztetett kis p*cs. Tudják,hogy könnyen fel tudnak idegesíteni. Direkt csinálják,hogy idegesítsem magamat. Azt mondom én,hogy senki se lehett tökéletes. Én majdnem fogyatékosággal élek ami nem vicces. És ahogy szokas,hogy mindenkit le fogyatékosoznak. Meg azt mondják rám,hogy homoszexuálus vagyok ami nem is vagyok. Mert mondtam,egy sz*r viccet és ezt féreértették. Hogy tudnék elbeszélgetni az osztálytársaimmal? Mert sajnos azt érzem,hogy én is utálom magamat. Most változni szeretnék. Isten ezt akarta? Nálatok is van ilydn rosszlelkű ember? Segítsetek kérlek! :)

#fiú #osztálytárs #konfliktus #idegesítés #rosdzak #elkényeztetettek
2018. jan. 2. 01:06
 1/6 A kérdező kommentje:
A kulcsszóknál kijavított szó:Rosszak* xD
2018. jan. 2. 01:08
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudon miért érdemlem ezt meg :
2018. jan. 2. 01:10
 3/6 anonim válasza:
Vágdosd orrbe mindet. :D a b**izással ne törödj csak direkt idegesítenek mert tudnak. Amugy aki mást b**zizik az a saját homoszexualítását próbálja leplezni. :D körülöttem nincsenek rossz lelkű emberek mert tudják hogy egy rossz szó és Mónika show lesz. :D
2018. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jó volt xD oké köszi! :D
2018. jan. 2. 01:17
 5/6 anonim válasza:

En is egyeetértek az elottem levo valaszadoval de en inkabb azt tanacsolom hogy probalj meg nem foglalkozni veluk es kirohogni oket. Lehetsz egy kicsit flegma hogy latszodjon lepereg rolad az egesz. Mert tudjak hogy fel tudnak idegesiteni es ezt kihasználják. Én is eleg ingerlekeny vagyok sot egyszer oran felalltam azt tarkon b****m egy srácot de nem nagyon segitett. Az egyik osztálytársam is olyan mint te es folyton csak arrol dumal hogy ezek a ki*****tt fiuknak ugy levagna a fejet stb. Neki is ugyabezt mondtam. Velem is az volt egy ideig ami neled de amikor csak lenézoen rohogtem egyet vagy meg se hallpttam azota tolem fel mindenki😂 tudom hogy ez igy nagyon ugy hangzik hogy legyel olyan flegma hp mint a filmekben de ez nem fogja igazan megvaltoztatni a belsod. Remelem ez majd bavalik.

Ui; amugy regen engem mindenki tok birt meg nepszeru voltam de aki feltekeny volt az mindenfele pletykakat terjesztett rolam h k**** vagyok meg ilyesmi SŐT valaki azt is mondta hogy RAMNYITOTT A MOSDOBAN MASZTURBALAS KOZBE!! WTF???!!


Tehat lathatod en is kiakadtam xdd nyugodtan irj privatban. :)

2018. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszolónak is írom: az egyáltalán nem lesz jó, ha ti privátban egymást fogjátok hergelni a többiek ellen. Inkább valahogy kezelni kellene a helyzetet. Ha te (kérdést kiíró) nem a saját bicikliddel bicikliztél, akkor,ha az elromlott, amikor leestél, igenis neked kellene (ill. a szüleidnek) megcsináltatni. Nem neked állni feljebb!

A gyerekek biztos nem ok nélkül "utálnak", lehet, nem találod a megfelelő hangot velük, vagy nagyon hamar felhúzod magad. Próbálj mindent elengedni a füled mellett (az 5-ösnek is ezt tanácsolom), ne is válaszoljál nekik, vagy valami egész másról kezdjél el beszélni: láttátok a tv-ben tegnap ezt meg ezt a filmet? Vagy ki fog hétvégén korcsolyázni jönni, vagy valami ilyesmit mondjál, amikor valaki bosszant. Vagy csak egyszerűen hagyd ott őket, menjél le az udvarra. Amíg azt látják, hogy te ugrasz, ha piszkálnak, akkor nem is fogják abbahagyni. Vagy ha annyira elviselhetetlen, menjél másik osztályba.

2018. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!