Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 éves vagyok és kb.175cm....

13 éves vagyok és kb.175cm. Részletek lenn. Szerintetek van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Útálom, hogy ekkora vagyok. Néha csúfolnak miatta. De ezek nem nagyon érdekelnek. DElfogadnak így ahogy vagyok. De engem nagyon zavar, hogy ekkora vagyok. Fiúk sincsenek olyan nagyon magasak. Nem tudtok valamit a növekedés megállítására? Légyszi!!
2010. júl. 31. 20:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nyugi, ahogy öregszel, egyre mész összébb.
2010. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha 21 éves koráig van az ember növésben ,akkor nemtudom milesz veled....:O :) Egyébként én meg mindigis ilyen magas szerettem volna lenni...de nem nőtltem meg:( Ilyen ez a genetika :S...
2010. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Bár az nem jövöre kezdődik...

Am meg örülj neki, nekem pl a magas pasik jönnek be :P Igaz te túl fiatal vagy hozzám...:D

Örülj h magas vagy! Sztem egy alacsony srácnak rosszabb mint a magasnak.

2010. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
De örülnék neki, ha 175 cm lennék... Én meg magasakkal vagyok körbevéve, 2 méter feletti srácokkal, akikre flnézek, és majd' kitörik a nyakam a magam kis 165 centijével. Ne aggódj a magasságod miatt, haarosan a fiúk megnyúlnak körülötted, és ha a magasságodhoz még vékony is vagy mindenki irigyelni fog.
2010. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szia.Ne légy szomorú nézd a pozitiv oldalát,még mindig jobb magasnak lenni,mint 150cm-s alacsonynak akit 18évesen max 13nak néznek.Szerintem egyáltalán nem baj,hogy ilyen magas vagy,és még ha vékony is vagy mehetsz modellnek. :) Amúgy én se vagyok alacsony,osztályunkban a lányok közül a második legmagasabb vagyok 168cm-vel.

15/L

2010. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én is kérek ebből a növekedés gátlóból:):/

LÁny vagy?

18 éves vagyok az igaz..én lány..180cm!! És utálok ekkora lenni:( de gének..blabla..Isten így teremtett..elfogadom..tedd ezt te is,ez ellen tenni ,,sajnos" nem tudsz..

Te még nőni fogsz,de nyugi..aki szeretni fog..ugy fog szeretni ahogy vagy:))


Nyugodj meg...öcsém 13 éves..179 cm...:)

2010. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen magas lányokat hívják később nőnek. A többi az liliputi. Hidd el később nagyon jó lesz!
2010. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kezdj modellkedni, ha szép az arcod és vékony vagy. :)
2010. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Összehozlak az öcsémmel!:D 17 195cm magas.:D


Ugyan ne keseredj el,sok nő meg azért húz magas sarkut,hogy ilyen magas legyen! Vagy vannak azok a baromi ormótlan vastag talpú szipők....hát borzalom! Én 165 vagyok és imádnék ilyen magas lenni!:) Idővel rájössz,hogy nem is rossz ez! Kitartás addig!

2010. aug. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok és 175 cm. -.- Tudod hogy utálok ekkora lenni? És tudom, hogy jön mindenki ezzel, hogy örülj, hogy szép magas vagy, de nekem ez sosem segít. :(

Amugy én tavaly 13 évesen egy nyár alatt nőttem 10 cm-t, és így vagyok 175. Azóta viszont nem növök, és azt mondják mostmár max 1-2 cm-t növök, aminek nagyon örülök:)

Sztem lehet, hogy veled is ez lesz a helyzet. Legalábbis reménykedj! ;)

2010. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!