Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól belezúgtam a nálam fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól belezúgtam a nálam fiatalabb kolleganőmbe. Mi lenne a legjobb megoldás? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Jött egy 21 éves nagyon csinos lány, aki ráadásul bír is engem, bele is szerettem. Már pont randira akartam hívni, amikor összejött egy másik fickóval én meg ehhez nem tudok jópofát vágni. Hívott partizni is de ezek után semmi kedvem menni azt nézni hogyan smárol mással ráadásul posztolja az FB-n a "hűde szerelmes vagyok" videókat.. Kezdjek el nyomulni vagy "küldjem el" onnan ahol én dolgozom? (legalább nem látom)
2011. nov. 1. 23:40
 1/6 anonim válasza:
76%

várd meg míg összeveszik vele aztán ,,vigasztald meg,,

mert ha most jöttek össze akk még megvan bolondulva a fickóért

2011. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

ha csak most össze az új bikával az semmit nem jelent.

ne nyomulj,próbáld megdugni.

ha meg nem hagyja,akkor rúgd ki a ge-cibe.

ne páváskodjon ott a f@szállító kis seg-gecskéjével.

2011. nov. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
95%
Én is voltam hasonló szituációbal csak én a lány voltam,és a pasi a főnököm volt.Nem tudtam eldönteni hogy mit akar bent flörtölgettünk vagy 2 hónapon keresztül de semmi több.Így randizgattam más fiúkkal is,persze olyan bunkó nem voltam hogy nyíltan a tudtára adjam de azért sejtette.De igazából rájöttem hogy Ő kell nekem.Mert megörülök érte,még ha nem is mertem kimutatni.Úgy hogy ne add fel!És hihetetlenül sexy volt ahogy nem vágott jó pofát a randijaimhoz.
2011. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

17:25


Köszi ez segített. De ő nem randizott hanem összejött ezzel a másik pofával..és elmondása szerint minden kapcsolata legalább 2 évig tartott.Igazából ki azért meg kellene tudnom valahogy, pontosan mi a véleménye rólam.

Azt nem tudom flörtnek venni hogy csiklandozott engem..mikor rákérdeztem azt mondta azért csinálja mert "olyan fejem van" Mióta megvan ez az új figura azóta visszafogottabb lett.

2011. nov. 3. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Milyen frizura?
2014. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tseppkoe ***** válasza:
...fi-G-ura......
2021. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!