Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unom már az életet. Kéne...

Unom már az életet. Kéne tennem valamit?

Figyelt kérdés
Igazából az a problémám, hogy semmi nem hat már rám, unok szomorúnak lenni, unok boldognak lenni is. Egyetlen fiú/lány sem tetszik, senkivel semmit nem képzelek el, csak tengődnek a napjaim, dolgozom a fizetésem is jó, nem vagyok szupergazdag de mondhatni jól élek. Vannak barátaim, de őket is unom már. Unom látni az utcát, hallani a zenét, megfogni akármit/akárkit. Az öngyilkosságon gondolkozom vagy mást kéne tennem?
2010. aug. 1. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
csinálj olyan dolgokat amit eddig nem mertél megtenni, valami érdekeset, legyél "őrült"
2010. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csináltass egy tetkót :) hogy ezen is átmentél :)

vagy ha nem akkor valami extrémebb dolgot ami érdekelt, de még nem tetted meg :)

próbálj valamit csinálni ami érdekes számodra

2010. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom amolyan üresség-érzettel is párosul. Sajnos ez a mai kor egyik nagy gondja, enyhe depresszió is lehet.

Próbálj meg egy új, tudatos életformát kialakítani.

Hidd el, sikerélményeid lesznek!

Nézz utána és érdemes átállni a paleolit táplálkozásra.

Szedj vitaminokat (az előző étrend kulcsszóra rákeresve egy olyan honlapra jutsz, ahol egy tudós ember még ehhez is sok hasznos infót ad)

Próbálj meg sportolni. Futás, bicikli, esetleg konditerem, Ezek lekötik az idődet, nem kerülnek sokba, és sikerélményt adnak.

2010. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok képzeld.ÉS tudod mit találtam ki? egyik barátom kivinne ingyen spanyolországba,van ott egy nyaralójuk,és ott hagyna kis társasággal(gondolom szomszédok..)megakarok szökni otthonról mert én is unom h semmi se történik az életemben:)
2010. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Körülöttem történik, nemrég kaptam előléptetést. Voltam "nyaralni" is de azt sem élveztem. Extrám sportokat próbáltam már, de egy idő után ráunok arra is.
2010. aug. 1. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:

mért nincs párod? ne mondd hogy senki nem tetszik :S

és hogy senkivel nem tudsz elképzelni bármitis.. :S

amúgy hány éves vagy?

2010. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok, biszexuális, de egyik nemre sem tudok "ráhangolódni".
2010. aug. 1. 19:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Sose hagyd, hogy legyűrjön ez a mély üresség, mindig keresd az újabb és újabb lehetőségeket. Légy nyitott. Írj könyvet, naplót, novellát, verset, akármit a mostani érzéseidről.

Képzeld el azt, hogy mindent, ami még "élő" benned, a kezeidbe veszed, és kiemeled az ürességből, a feketeségből. Mentsd meg ezeket a dolgokat, ne hagyd, hogy eltűnjenek. Ha valami kicsit is érdekel, azt műveld. Azt meg nem hiszem el, hogy mindent kipróbáltál, amit lehetett, szóval próbálkozz ezekkel is.

2010. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menny el olyan helyre,ahol nem szabad gondolkodni,pihenni.csak szórakozz.koncert,stard ezerrel,csúzdaparkok,nézz pasikat,flörtölj,vásárolj, de ne gondolkozz csak élvezd az életet,lazulj el,nyugi pörgés 1000rel ;)
2010. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress valamit, amit szeretsz és tűzz ki célokat.
2010. aug. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!