Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék annak érdekéb...

Mit csinálhatnék annak érdekében, hogy ne bántsanak?

Figyelt kérdés

Átlagos lány vagyok, nem tűnök ki az osztályból semmivel sem, mert a tudásomat nem villogatom. Szeretek meghúzódni, és csak egy-két emebrrel vagyok jóban, velük kötetlenül el tudok lenni, de egyébként csendben vagyok. Az osztálynak van egy úgynevezett kötekedős-raj rétege, akik nagyon teszik az agyukat, és engem találtak meg azzal többszörösen is, hogy bántsanak valakit. Eddig csak beszólogattak, de még úgy is, hogy egyáltalán nem vettem fel, ők nagyon meg tudtak bántani. És egyre durvább dolgokat csináltak velem. Egyszer például hazáig követtek az iskolából, szóban inzultáltak, és közben telefonnal felvették, meg feltették a netre, és az iskolában mutogatták körbe... és meg akartak verni többször is. Eddig mgé nem tették meg, csak megrángattak meg fellöktek, de szerintem meg fogják, ha csak "csúnyán merek rájuk nézni". Kerülöm velük a kontaktust, de mindig megtalálnak. Mit csináljak, hogy abbahagyják? Csak azért nem vagyok nekik szimpatikus, mert nem a rapzenét kedvelem, hanem a rockot, és én nem nézek ki úgy, mint egy plázában nevelkedett... de ez persze csak kifogás, egyszerűen én vagyok az, aki bánthatnak... nem érzem magam csúnyának, de állandóan ezt mondják rám, és ez nagyon levitte az önbizalmamat. Állandóan bántanak engem. Miért nem tudnak nyugton maradni, engem meg békén hagyni?! Mit csináljak, hogy legalább abban az egy évben, amíg még általánosba járok, és muszáj velük együtt lennem, leszálljanak rólam? Évek óta ezt csinálják, de mindig egyre többen, ahogy bővült a baráti társaságuk. És már azok a fiúk is velük lógnak, akik eddig úgy-ahogy megvédtek engem velük szemben, szóval nem számíthatok senkire... mi a francot tudok így csinálni?


Bocsánat a hosszú leírásért, de remélem, hogy valaki tud rajtam segíteni.


2010. aug. 1. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én emlékszem engem az oviba csöszögettek. De amikor iskolába mentem, elhatározam, hogy enegm nem fog többet senki megverni. Ma már az átlagos cigizős, iszogatós, bulizós gyerek vagyok. És néha én is megbántok valakit. De aztán mindig nagyon megbánom és nagyon szarul érzem magam. Ismerek is egy ilyen csajt akit mindig baszogattunk, de most már ő is megcsinál minden hülyeséget amit mi. Az én tanácsom: Inkább mi nyomjunk el másokat, minthogy minket nyomjanak le. Legyél te is nagyszáju és akkor elfogadnak és talán le tudod beszélni őket arról hogy mást is baszogassanak.

De ha a rajt azt arra értetted, hogy valóban cigányok az illetők, akkor nem fog müködni amit irtam, mert azok nem normális emberek. Irtad, hogy rokker vagy, szerintem ebben az esetben lesz néhány nemzeti érzelmű ember aki segitene a rajok leállitásában. 16F

2010. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám. Engem egy csaj bántott mindig érzelmileg és lehordott mindennek és néha csak úgy belém rugott. És hát ezt már nem bírtam elmentem egy küzdő sportra lány létemre hogy erősebb legyek és hogy merjek ki állni magamért. Nem tudta hogy járok edzeni továbbra is kötekedett én meg bele nyomtam a betonba:) azóta nem piszkál 14L
2010. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!