Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy ismerhetném meg ön magamat?

Hogy ismerhetném meg ön magamat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 19:22
 1/7 anonim válasza:
Ezt így konkrétan nem értem..Hát,ha jól értelmeztem akkor: tölts egy napot csak egyedül...akkor úgyis meglátod..erre most mit tudnánk mi írni?! Magad ura/hölgye vagy,tedd amit a szíved diktál.. :p
2013. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ülj le egy tükör elé és bámulja szemedbe.

Vess számot az eddigi életeddel, hogy tudj különbséget tenni a között hogy minek képzeled magad és ki vagy valójában.

Gondold végig hogy reagáltál egy egy fontos helyzetben.

(Ha beszóltak neked, ha bántottak, amikor egyedül mentél először ismeretlen környezetbe, stb stb)

Én tudom magamról hogy csúnya vagyok kövér vagyok, gyenge jellem és még csak nem is teszek ezek ellen. Pedig tudnék...

2013. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

[link]

Töltsd ki ezt a tesztet, ha őszintén válaszolsz a kérdésekre, magad is meg fogsz lepődni, milyen pontos.

2013. szept. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as: A 90 válaszosat érdemesebb már akkor, ha pontosságra mész.
2013. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nevrokon válasza:
Tudod, az önismeretben az a csapda, hogy önmagadról van egy képed, ami olyan amilyen, de nincs jobb. Ha jobbat akarsz, külső visszajelzésekre van szükséged, aminek egyik módja a sok ezer teszt valamelyikének kitöltése. Léteznek önismereti csoportok, ahol elmondhatsz helyzeteket az életedből és a megoldásodat, aztán kapsz visszajelzést, hogy milyen más megoldások lehettek volna. A kérdés mélységétől függően sokféle válasz lehetséges. [link]
2013. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azt a tesztet én isismerem egy ideje, és akárkinek mondtam töltse ki mindenki dicsérte. :) amúgy még szerintem a jÓga meditáció, és hasonló tevékenységek is jók lehetnek, amik közben nem másikra figyelsz, nem kell megfelelned másoknak, mások elvárásainak, és nem zavarnak be mások gondolatai. SZerintem Herman Hasse aszem így írja a nevét. SZidhárta könyve jó választ, tanácsot ad erre. én nagyon szeretem :)
2013. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bele nézel a tükörbe és leköpöd magad. Ha már ennyire hülye kérdéseket tudsz feltenni.
2013. okt. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!