Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nagyobb testvéreim...

Csak nagyobb testvéreim vannak és látom az ő szokásaikat, ezért én is várom, hogy nagy legyek. Félek, ha ezen gondolkodom elszállnak a 13 éves éveim és majd az lesz a baj, hogy elpazaroltam. Mit szoktak csinálni a 13 évesek?

Figyelt kérdés
Az öcsém kérdése!!! Ne tilts le!! Én 19 éves vagyok.

2020. jún. 29. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Na persze!

Ha te 19 vagy akkor miért nem segítesz az öcsédnek?

És ha annyi lennél akkor tudnád hogy kell megfogalmazni egy kérdést helyesen!

Attól függetlenül jelentve lett a kérdés

2020. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a testvéreim a próblémáim, hanem, hogy mindig 16-20 éves fiatal ember hordákat és fiatal szerelmes párokat látok. Nem akarok ebből kimaradni, ezért mindig ezen gondolkozom mostanában. Szeretném elterelni a gondolataimat valamivel és mint mondtam, nem szeretném elpazarolni az éveket.
2020. jún. 29. 23:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést az öcsém írta. Az alatta lévő feliratot én. Én felügyelet gyakori kérdéses munkásságát. Én béna vagyok magyarból, mert inkább reál-os vagyok. Mi nem tudunk neki segíteni. Miért baj az, ha megengedem az öcsémnek, hogy segítséget kérjen? Nem tudja a jelszavam, egy betűt nem ír ki anélkül, hogy ne engedném meg. Tudtom szerint nincs ez ellen szabály.
2020. jún. 29. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi van? Béna vagy magyarból???

Ezt majd a moderátor eldönti!

De érdekes már az is h a felhasználóneved az h

Miért törli ?

A másik meg az h ilyenkor már rég aludnia kellene az öcsédnek vagyis neked. Vagy a kérdések helyett elővenni valamit amiből tanulhatsz egy kis magyar nyelvet!

2020. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Beszélni sem tudok jól. A felhasználó nevem is azért az mert a nevem Mészáros Ildikó Tünde és ebből jött a "miért" és otthon az a "törli" egy szálló ige. Anyával és a testvéreimmel találtuk ki ezt a nevet. Gondoltam, hogy nem jó ötlet, de elfogadtam.

Egyébként nyaralni vagyunk és most jöttünk haza a pizzázásból. Nem szeretném, ha tönkretennéd ezzel a napunkat! (Egyébként az öcsém már alszik.)

2020. jún. 30. 00:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként neked nem kéne aludni?
2020. jún. 30. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!