Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depressziós vagy "túlfilózós"...

Depressziós vagy "túlfilózós" emberek véleménye érdekelne?

Figyelt kérdés

Ti hogy küzditek le, mit csináltok akár hobbi mellett, hogy eltereljétek a figyelmeteket olyan problémáról amivel tisztában vagyunk, hogy nem fog változni a véleményünk, felfogásunk?


+ Jobban beleássátok magatokat hogy úgy váljon "átlagossá" a számotokra, vagy mindenképpen az ellenkezőjét teszitek, nem foglalkoztok vele hogy a lehető legkevésbé legyen része az életeteknek? Még ha csak a látszatot tudjátok ezzel csak ezzel fenntartani.


Alapvetően érdekel, én a létezés kérdésével őrjítem meg magamat akaratom ellenére is. Mindig próbálok valamit tevékenykedni hogy ne gondoljak rá, csak néha kifogyok az ötletekből.

(Leszögezném nem olyan válaszokat várok amiben pszichológus a központi tényező, kérlek vedd figyelembe az első mondatot, köszi.)


Kortól, nemtől független jöhet minden tipp, akár sztori ha azzal jobban megy a válasz megírása.


A válaszokat előre is köszönöm!

Mindenkinek kitartást a fennakadásaiban.



2020. júl. 17. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hé, elég sokat idegeskedek minden nap.

Hülye emberek mindig lesznek, akik nem képesek logikusan gondolkodni.

Ez van, ebben az életben próbálj a legjobbra törekedni, de csak arra amit kényelmesen el tudsz érni.


Ennyi. Nincs semminek sem jelentősége.


19/f

2020. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt is teszem, már a legjobbra törekedéssel kapcsolatosan.

Csak néha sok a szabadidőm és nem "elég" úgy mond.

Nem tudok csak egy dologra fókuszálni, nem olyan típus vagyok.


Ezért is tevékenykedés ötletekre lennék kíváncsi.


De köszönöm hogy megosztottad a saját véleményed:)

2020. júl. 17. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez egy kicsit képlékeny, kérdező. Tudsz mondani egy konkrét példát?
2020. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!