Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy boldog legyek...

Mit tegyek hogy boldog legyek vagy legalábbis elégedett?

Figyelt kérdés
Nem érdekel, nem köt le semmi.Nem tudom mit kezdjek az életemmel, magammal. Nem tudom mi legyen a célom. Azt sem tudom mit tanuljak vagy egyáltalán tanuljak. Nagyon borzasztó így élni. Több millió ember éli le így az életét. Kérdem én minek vagyunk a Földön?!
2020. júl. 20. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Például fogalmazz meg egy célt, és tegyél érte.

Az adja meg az igazi boldogságot, ha látod, hogy haladsz az utadon, és van miért élned.

2020. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miben vagy jó ? (1-5 ig)

Miben vagy rossz ? (1-5)

Melyik ad kihívást ? (1-5)

Belekezdelsz vagy meghátrálsz ? (1-5)

Melyik éri meg hosszútávon ? (1-5)

Mennyi fogsz keresni ?

Hol fogsz elhelyezkedni ?

Mi lenne az alom munka ?

Elérhető számodra ?

Külföld vagy itthon maradsz ?

Milyen képességeim vannak ?

Beszélsz e idegen nyelven ?

Utánna néztél már egyéb opcioknak ?

Egyetem ? Okj? Munka?

Ullj le és válaszold meg a kérdéseket

Járj el ilyen pályaorientációs kiállításokkal és ismerkedjél a kínálatokkal

Gondolkozz el olvass sokat és ki fog alakulni

Én pl általánosban utaltam a fizika órát mindig is a művészet érdekelt aztán gimiben a tanárom olyan jól tanította a fizikát hogy el kezdett érdekelni egyre több könyvet olvastam és 11 edikre elhatároztam hogy Fizikus akarok lenni most le is érettségiztem belőle emelt szinten igaz csak egy 3 as ra de jövőre újra próbálom célom a próbálkozás végül egyetem

2020. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Feltétlenül nézd meg ezt a videót sokat segít :

[link]

2020. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!