Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan késleltessem a menstruá...

Hogyan késleltessem a menstruációmat?

Figyelt kérdés
Most kedd van és szombaton házi buli lesz és erzem hogy meg fog jönni és nem akarok úgy menni. Mit lehetne csinálnom? Gyors válaszokat várok

2020. júl. 21. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Ha tönkre akarod tenni egy "mámoros" estéért az egészségedet,

fel akarod borítani a hormonháztartásodat, akkor csak tedd.

Kérdezd meg a nőgyógyászodat. Nem fog megdicsérni.

Komolyan, sokkal fontosabb egy alkalmi testi öröm,

mint az egész, teljes egészséged?!

Nézz már utána, milyen betegségek forrása a hormonzavar.

Akár a hajad is kihullhat, rákot is kaphatsz,

betegesen sovány, vagy kövér lehetsz, tönkremehet

az idegrendszered, a pajzsmirigy zavart is okozhat,

nem beszélv,e hogy akár meddővé is válhatsz.


Megéri az egy esti kóborparti?!


Vannak "weborvosok", akik ezt javasolják, úgyis ár fogsz bukkanni.

Csak a jövőbeni, lehetséges következményekről mélyen hallgatnak.

Hát, tedd tönkre magad potenciálisan, ha a szombati "örömöd" fontosabb az egészségednél.


"Egyszerűbb a helyzet a fogamzásgátló tablettát szedő nők esetében. Ilyenkor a tabletta szedését a 21. napon nem kell befejezni, hanem tovább kell szedni a kívánt időtartamig, de 7-10 napnál tovább nem javasolt. Többfázisú tabletták szedése során az utolsó fázis tablettáival kell folytatni a gyógyszer szedését addig a napig, amíg a menzesz eltolását tervezzük. Amennyiben néha nem tart szünetet a tabletta szedésével, az még semmilyen káros következménnyel nem jár.


Részletek: [link]

2020. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha fáj akkor vegyél be gyógyszert és használj éjszakait egész napra. Ne fordíts fel a ciklusodat egyetlen nap miatt.
2020. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Használj tampont, ha medencés buli lesz. Hidd el senki nem fog leszólni, ha 1-2 óránként wécére mész.
2020. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ha pár napig nagyon minimálisat eszel, akkor kimaradhat. tudom, nem egészséges és nem is garancia, de 3-4 naptól szerintem nem lehet bajod. nekem nem jött meg 1x mikor nem ettem, utána kipróbáltam tényleg az miatt nem jött e meg, és akkor sem jött meg xd viszont nem közvetlenül előtte kell nem enni, hanem mondjuk pár héttel előtte.

de nem garancia

és nem egészséges

lehet nekem akkor a stressz is közbe játszott

bár második alkalommal már nem stresszeltem, mindegy

2020. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!