Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire lehet megbízni a...

Mennyire lehet megbízni a depresszió tesztekben?

Figyelt kérdés
sziasztok! a barátaim mindig mondták, hogy kevés önbizalmam van, meg az egyik depressziósnak is tartott, de sose hittem nagyon nekik. aztán elbizonytalanodtam, és úgy döntöttem, hogy megnézek pár depresszió tesztet, és mindegyiknél az jött ki, hogy depressziós vagyok. elküldtem a barátaimnak az eredményt. volt aki azt mondta, hogy ez igaz, és volt aki azt mondta, hogy hülyeség. ti mit gondoltok erről? (Timit biztos nem! bocsánat, ezt muszáj volt) előre is köszönöm a válaszokat és bocsánat a (kis)regényért!

#depresszió #önbizalomhiány #depresszió teszt
2020. júl. 27. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy a teszt azt mondja nem biztos hogy depis vagy
2020. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Velem egyszer kitöltettek egy ilyet, és az jött ki, h brutál súlyos klinikai depresszióm van, közben meg csak introvertált vagyok. Jókedvű, derűs, optimista, csak épp simán elvagyok egyedül hónapokig is.
2020. júl. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszaitokat! igazából mostanában csak úgy szomorú vagyok ami szerintem tök gáz, mert kb a semmi miatt, és sokszor érzem úgy, hogy milyen jó lenne valami sebet csinálni magamon, mert mért ne. de amúgy elég sok hangulatingadozásom van, és nem tudom, hogy miért vagyok ilyen. a válaszaitok megnyugtatóak, mégegyszer köszönöm :)
2020. júl. 27. 01:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elkezd vagdosni magad!
2020. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nlcafe-s teszt volt vagy a blikk.hu tesztje? :D


Amit leírtál az alapján nincs minden rendben veled, de nem is gondolnám hogy komoly bajod lenne.


A belsődet erősítsd meg! Szeresd magad és vállalj felelősséget! Az már sokat segít.

2020. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös mindkettő.. köszi a választ és a jó tanácsot!
2020. aug. 1. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!