Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon félek a közép sulitól,s...

Nagyon félek a közép sulitól,segítetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben megyek középiskolába,pestre fogok járni de félek,hogy nem fognak befogadni vagy ilyesmi.

Alacsony vagyok,meg vékony is.(Fiú vagyok)

Meg sokszor be beszélem magamnak,hogy rosszul vagyok,elkezdek szédülni.

(Trollok kíméljenek)



2020. júl. 28. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Mindenki új lesz rajtad kívül, szóval ne aggódj :)

Kár hogy most vírus miatt nem lesz semmi gólyatábor amúgy, az ilyenek pont hogy nagyon sokat szoktak segíteni. Én is alacsony srác voltam 9. osztályosként, vagy 150 centi vagy annyi se szerintem, 145, nem emlékszem :D


De miért beszéled be magadnak hogy rosszul vagy mikor nem is? Kb mintha magadnak okoznál rosszat.

2020. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is tartottam tőle. Bő 20 éve volt. Aztán kinyílik a világ és rájössz, hogy nem olyan rossz hely az a suli.
2020. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Újfiú c. film asszem pont erről szól. Nézd meg!
2020. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!