Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintek így vagy értelme élnem?

Szerintek így vagy értelme élnem?

Figyelt kérdés

Tudom már ez több milló ilyen kérdés de összevagyok zavarodva nem tudom mit csináljak mert így élnem borzasztó a mindennapjaim pokol! Köszönöm aki végig olvassa és megerősít abban hogy mit kéne csinálnom.


A legnagyobb probléma hogy nincs saját házam 36 évesen. hogy idáig mit csináltam? Elszórtam a pénzem sose gyüjtöttem nem gondoltan arra, hogy az idő elfog menni felettem és majd kéne egy feleség és család az én hibám tudom de nem tudom visszacsinálni. Sajnos ez miatt hogy nincs semmim, minden nő lapátra tesz, még idő előtt észbe kapnak. Mar 6 éve egyedül szingli vagyok. Amibe belefogtam nem sikerült soha, probáltam jogsit nem vagyok alkalmas, több százezrem ráment a semmiért, gondoltam majd viszem valamire de ehelyett nem kaptam a sok pénzemért semmit amiért megdolgoztam pedig elmentem a végletekig 7 bukás! Ezt nem tudom feldolgozni azóta se! És még probléba ismerkedésnél hogy semmit nem tudok felmutatni 36 évesen. Se család se házam, de még s*aros jogsit se, ami már szinte alap, persze hogy nem kellek így. Volt aki szóvá is tette és esélyt se adott egy talira és megondolta magát pár hét ismerkedés után, nem pár nőről van szó, hanem mindegyikről (jó sokról) Amugy nem városi vagyok hanen kietlen vidéki ahol egy autó alapfeltételnek kéne legyen. Nem, nem rosszakat fogtam ki, mert egy normális gondolkodású nő tényleg nem jön össze ilyennel mint én hisz mit várjon majdhogynem egy csövestől?. Több ezer nőnnél probálkoztam és beleadtam minden energiám időm és már belebetegedtem hogy mindig a lekoppintás a vége! Hogy még esély se adnak. Már nagyon félek a jövőtől attól tartok túl késő már. Velem egykorú férfiaknak (ismerősök) rég tinidzser gyerekük van , szép házuk és feleségük autójuk. Miért kerültem én ide betegen születtem egyedi eset lennék életképtelen lennék életre ? Nem vagyok magamnál vagdosom magam, nem tudok aludni este. A munkát nem tudom elvégezni elbambulok agyalok nem tudok figyelni tanulni így nem értek semmihez max segédnek visznek el. Próbáltam inni hogy tompítsa az agyam de nem jobb tőle hanem rosszabb félek hogy valami hülyeséget csinálnék. Kezdek tönkre menni belebetegedni és félek ha nem valtozik ez csak rosszabb lesz, még ha összekapom magam és gyüjtök pénzt házra az is sok idő közel leszek már akkor a 40-hez és úgy már a korommal is hátrányyba leszek hiába lesz házam valami csoda folytán. De jogsi még mindig nem, és szerintem addigra egy szerető társ nélkül gyereknélkül nem birom ki. Nem akaron megvárni a negyvenet ha nem lesz gyerekem addigra.


Szerintetek jogosan gondolom úgy hogy negkéne öljem magam? Mert szerintem ez lenne a helyes és szerintem nincs mentális betegségem mert minden ember így lenne sőt én még ahhoz is gyáva vagyok hogy megöljem magam. Más megtenné a helyemben. Tudom csak én reménykedek az a baj mert ember vqgyok. De elisnerem és tudom későmár ezt elrontottam. A házat a jogsit még valami csoda folytán meg lehet teremteni,de az éveket már nem és a korom is csak növekedni fog


36 vagyok. Ha eddig nem változott semmi az életem ezeután mégjobban nem fog hiába kapálozók. Valahol tisztába vagyok vele hogy végem van. Szerintetek is? Szenvedjek tovább? Vagy vegyek erőt és nézzek szembe a valósagall és vesset véget ennek?


2020. aug. 15. 07:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Mi ez az önsajnáltatás? Ezzel sokra nem mész.Mindenkinek vannak gondjai.

Meg kit érdekel, hogy mit gondolnak rólad? Ezen kellene túl lépni.A bukásokat fogd fel tapasztalatnak, ebből is tanultál.

2020. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél erőt magadon és költözz egy városba, ott nem feltétel az autó. Munkát is találhatsz mondjuk valami gyárban ami azért valamivel jobb mint segédmunkásnak lenni egy építkezésen, már csak olyan szempontból is hogy egész évben van munkád, ismerkedni is könnyebb egy ilyen helyen.

Lehet a környezet változás is sokat segítene.

2020. aug. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell ennyire nekikeseredni, persze, vannak, akik mintapolgárok ilyen idösen, de lehet, hogy neked eleve más az utad, ne másokhz hasonlítsd magad. És föleg ne kívülröl nézve, látszat alapján. Lehet, hogy másokból azt látod, hogy szép kis családjuk van házzal, kerttel, kutyával - a felszín mögött meg megcsalják egymást, valaki iszik, stb.. nem tudhatod.


A saját életedet kell rendbe tenni. Ha felismerted, hogy a jelen állapot nem jó, akkor nyilván igényed van a változtatásra. Mérd fel, miket szeretnél igazán, és kezdj el rajtuk dolgozni. Nem márol holnapra lesz eredménye, de kis célokat kell kitüzni, és általában ha az élet egy területén javulás áll be, akkor a többi is alakulni fog.


A társkeresés részt nyilván nem látom, de lehetséges, hogy pont az a baj, hogy görcsösen próbálsz valakit találni, és ez nem igazán vonzó. Próbálj meg úgy közeledni a másik félhez, hogy nem rögtön potenciális partnerként tekintesz rá. Viszont szerintem a más területeken meglévö hiányosságok (amiket egyébként te tekintesz hiányosságnak, pl. a férfiak jelentös része nem birtokol saját ingatlant, és mégis talál partnert, akivel aztán közösen veszik meg idövel a saját fészket), szóval ezek miatt vannak szorongásaid, így eleve nem vagy határozott, amikor egy nöhöz közelítesz. Nem lehet?


Sok mindenre lehetne reflektálni, mindenesetre ennyire nem kell kétségbeesni. 36 évesen férfiként nem vagy lecsúszva még semmiröl, próbáld meg az életed élvezni, dolgozz, rakj félre pénzt, keress olyan hobbit, ami örömet okozz, sportolj és próbálj meg pozitívabb emberré válni. Az ugyanis vonzó. Meg az is, ha valakiböl sugárzik, hogy egész embernek érzi magát, nem valaki mástól várja, hogy értelmet adjon az életének.

2020. aug. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Én egy nem normális gondolkodású, Nálad nagyobb balek vagyok. Írj, ha van kedved hozzám, de szerintem alkalmatlan vagyok hozzád is.
2020. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az életednek még lehet értelme, csak másmilyen célokat kell kitűznöd magad elé, amik elérhetőbbek. Ha a kapcsolatot nem sikerül összehozni, pihentesd a témát kicsit, és próbálj találni valami más dolgot, amit szívesen csinálsz. Ez lehet olvasás, filmek nézése, sport, egy háziállat befogadása aki feltétel nélkül szeret, esetleg valamilyen klubhoz csatlakozás, pl túrázós vagy biciklizős klub...ezek mind olyan tevékenységek amik olcsók, de adhatnak valamit, amiért érdemes élned.


Valóban megérné utána nézned lehetőségeknek hogy elköltözz egy városba, ott nem olyan nagy probléma, ha nincs autód.


Hogyha a magány nagyon bánt, ajánlom hogy vegyél egy fleshlight-ot, sokat segíthet a helyzeteden mivel nagyon jó érzés és nagyobb kielégülést ad, mint a tudod mi...

2020. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy azt hogy fáradtatok és az építő és biztató értelmes válaszokat!Valamit kezdek magammal.
2020. aug. 15. 21:04
 7/20 anonim ***** válasza:

38 vagyok. Jogsim van de más nincs. Apám 43 volt mikor születtem. Van ez így.

Jogsija a hülyéknek is van. Ne mentegetőzz! Keresd meg mit rontottál el!

Sok nő van aki nálad is szerencsétlenebb pedig ők se rossz emberek. Te próbálkozol olyanoknàl akik nem a te szinteden vannak.

Bár elgondolkozhatnál egy külföldi munkahelyen is...

2020. aug. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem minden nőnek fontos az autó, meg a jogsi. Nekem például a férjem előtt 3 kapcsolatom volt, de egynek sem volt se autója, se jogsija, és a férjemnek sincs. Sőt, lakása sem volt, az enyémben lakunk. Akinek ezek a fontosak, az neked ne legyen az, vagyis vedd úgy, hogy ez egy szűrő. Aki tényleg szeretni fog, az ezek nélkül is fog.

És miért a férfinak kellene biztosítania a lakhatást egyedül? Majd ha összejössz valakivel, ketten megoldjátok. Együttműködő partnert keress, ne olyat, aki bele akar ülni a készbe.

Az én édesapám 45 éves volt, amikor születtem, és állítólag a férfiak idősebb korban még jobban tudnak örülni a gyereknek.

Biztos, hogy lesz nő, aki értékelni fogja, hogy felelősségteljesen állsz hozzá az élethez, és hidd el, hogy ez sokaknak fontos. Értékes ember vagy anyagi javak nélkül is.

2020. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A jogosítványon nem érdemes agyalni. Nincs a Karácsonynak se, és még főpolgi is lehetett.

A pesti belvárosban pont átlagos leszel, semmi baj.

2020. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy kibaxottul nem vagyok varosi
2020. aug. 29. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!