Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » New york vagy Párizs?

New york vagy Párizs?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok? Azon gondolkodok hogy majd el akarok költözni külföldre és úgy döntöttem new york vagy Párizs-ba élnék szivesen. Ti melyiket választanátok? Hol jobbá megélhetés? ( angolul jól tudok franciául még nem de majd meg akarok)

2020. aug. 15. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Attól függ, a feketéket, vagy az arabokat bírod jobban... :)
2020. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Ja, mert te csak úgy kapol letelepedésit az USA-ba, mi?


Párizs meg egy feka/arab-fészek.

2020. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 nem kell rosszindulatúnak lenni senki nem beszélt arról hogy én egyszerre kapok de tudtommal nem is kérdeztem tudom hogyan lehet kimenni és hogy nehéz de megoldottam volna. De nem is értem tehát nem ezt kérdeztem meg semmi akkor miért veszed a fáradtságot hogy kommentelj. Meg amúgy is mondtam hogy gondolkodtam tehát utána néztem és igen tisztába vagyok mindennel :)
2020. aug. 15. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
New York. Oda szoktak menni a pszichopaták.
2020. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pálpusztai Dezső válasza:
100%
Annyira más mind a kettő,hogy így nehéz tanácsot adni.Így ismeretlenül meg pláne.De szerintem a nyelvismereted már el is dönti a kérdést,mert a franciák csak franciául hajlandóak megszólalni.
2020. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek Amerikáról szólnak:

https://www.youtube.com/watch?v=Hq43r0ug8QE

https://www.youtube.com/watch?v=Ov1Snri800o


Nekem ezek alapján max a vidéki Amerika jönne be.


Párizs se olcsó és a nagyvárosok engem nem vonzanak. Ha már külföldre akarnék menni akkor Hollandia, vagy Németország.

2020. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Ezen városok mind élhetetlenek, kiváltképp Páris.
2020. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
52%
Párizs!
2020. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!