Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történik velem mióta...

Sandra989 kérdése:

Mi történik velem mióta hazajöttem?

Figyelt kérdés
Óriási álmom volt,hogy elmenjek Párizsba,ezért a szüleim elvittek 1 héttel ezelőtt.Szinte vonzott és akkor megláttam a várost amelybe "szerelmes lettem".Úgy éreztem magam mintha otthon lettem volna,önmagam voltam,határtalanul boldog.Mikor megérkeztünk sírtam örömömben,mikor hazajöttünk akkor is.Azóta sírok ha a képeket nézem,elfog a nosztalgia és úgy érzem mintha már nem otthon lennék.Minden nap erről a városról álmodok és hiányzik..Mi történik velem?Lehetséges ennyire szeretni egy várost?Soha többet nem tudok oda visszamenni,mert a szüleim útálják,csak akkor van esély ha egyetemre odamegyek.Érzem,hogy ez az érzés nem fog elmúlni egyhamar,mert 2 éve készültem erre az útra és tökéletesnek láttam mindent ott.

2013. szept. 2. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Szandra!

Már is van egy Életcélod. Kijutni Párizsba, ott élni, tanulni, családot alapítani.

Jó egészséget, kitartást hozzá!

2013. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 3. 15:08
 3/4 anonim válasza:

Ne mondd hogy soha többet nem tudsz odamenni mert ez hülyeség. Végezz egy jó egyetemet itthon (már hogy hogy ezt mondom, de a külföldi egyetemre járához sok pénz, meg rettentő sok szorgalom és tudás kell, nem nagyon nagy az esély hogy akárkinek összejön, de azért persze nem kizárt, csak mondom hogy van más opció is). Gyűjts egy kis pénzt (egyetem alatt is megteheted ezt), vegyél egy repjegyet, menj ki, ismerkedj helyiekkel, szerezz albérletet, valami akármilyen munkát, akár pincérkedést, tökmindegy, és mikor leülepedtek a dolgok kicsit, biztos a lakhelyed meg stb. akkor keress egy olyan munkát ahol azt tudod csinálni amit tanultál és jóval többet fizet. :)

Valami ilyesmit fogok én is csinálni, szóval sok sikert nekünk :D

2013. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

bár bocs hogy ezt mondom *

(előző válaszoló)

2013. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!