Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kötődök ilyen mértékben...

Miért kötődök ilyen mértékben Franciországhoz? Talán előző életemben francia voltám? Ki lehet calahogy deríteni?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én elég régóta rajongok a francia dolgokért.Engem mindig is vonzott maga az ország szerintem csodálatos ,Párizs a kedvenc városom.Romantika otthona.Mindent meg tennek,hogy eljussak oda.Sokan mondták,hogy romantikus alkat vagyok.Az ország zászlaja a kedvenc színeim alkotják.Egyik kedvenc történelmi alakom Napóleon aki szintén francia volt.Sportról van szó kedvenc nemzeti csapatom szintén a franciák és kedvenc játékosom Zidane is az.Francia nyelv számomra oly csodás örömmel hallgatnám egész nap.Nagyon szeretem a francia művészetet.A nevem is francia eredetű.Érdekel minden ami velük kapcsolatos!Ha meg látom Eiffel tornyot egy fura érzés jár át.

2013. aug. 4. 02:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A szomszéd keertje mindig zöldebb. Majd 13 évesen másképp fogod látni a dolgokat.
2013. aug. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha jó érzés tölt el, akkor semmi rossz nem lehet ebben és legalább van egy életcélod: Franciországba menni, nem? :D
2013. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van :)
2013. aug. 5. 23:48
 4/6 anonim válasza:

Hány éves vagy egyébként?

Én is így voltam fiatalabb koromban New Yorkkal, mai napig is azt gondolom hogy biztos szuper, meg eljutnék oda, talán laknék is ott, de már teljesen máshogy gondolok rá.

Több élettapasztalatom van, meg láttam más nagyvárosokat, és hogy milyen ott az élet, teljesen más mint ahogy gondoltam, ennek ellenére bejött az is :)

Én hiszek abban hogyha az ember nagyon szeretne valamit és nem tökkelütött akkor furfangossággal meg talpraesettséggel bármit el tud érni.

2013. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20 kedves barátom :)
2013. dec. 7. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én pontosan ugyanígy vagyok ezzel, imádom Franciaországot, a nyelvet, a kultúrát, és szoktam videókat is hallgatni, filmeket nézni eredetiben, franciául, pedig nem is értek belőle semmit, csak jó hallgatni. De tervezem, hogy megtanulok franciául, ennek ellenére a kedvenc országom mégis Magyarország marad, mégiscsak itt születtem. De attól még továbbra is imádok mindent, ami francia :)
2013. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!