Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van az osztálytársaimbó...

Elegem van az osztálytársaimból -. -" /? /

Figyelt kérdés

Én most vagyok 15 éves, 7.es /évvesztes vagyok, egyszer buktam/nem szégyellem, mert nem az én hibám úgyérzem ^^ /

ami azt jelenti, hogy most lennék 9.es illetve mennék 10.be. Ehelyett összevagyok zárva egy csapat kis 12-13 éves hülyegyerekkel. :")


mással is történt már ilyen? vagy van ilyen helyzetbe?


2010. aug. 5. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
most mész 8 - ba?
2010. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
nem a te hibád?? akkor ki-é? -.-
2010. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem kellett volna megbukni aztán nem lenne ilyen problémád. Nem a te hibád... LOL :D
2010. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 haggyámán ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni.

Csak nem akar eszembe jutni az a szó. Szóval ha nagyon zavar, próbáld letenni az egész nyolcadikos tananyagot egyszerre. Ennek van valamilyen külön megnevezése. Vagy menj magántanulónak.


Amúgy a bukást sok minden befolyásolhatja, nem csak rossz jegyek és nemtanulás miatt lehet megbukni.

2010. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Megbukni csak a sok HÜLYE tanár miatt lehet!!! :D

Nálunk az a k*rva matektanár buktatta meg a fél osztályt!

2010. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát Istenem! ha nem a Te hibád akkor kié, h annyira hülye vagy, h megbuktál...húúúú az általános iskola annyira nehéz, h nem lehet végigcsinálni!!Tanulni kellett volna, és akkor most nem a gyakorikérdésekre írogatnád a hülyeségedet!
2010. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra.
2010. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ba***tok meg!!! mér kell szívózni vele csak mert így alakultak a dolgok, mindenki követ el hibákat és ebbe ti is beletartoztok, am úgy tudom h lehet előre hozott vizsgát tenni és akkor megúszod
2010. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem megérdemli h szívozunk..igen, mindenki követ el hibákat... de ő neki az egész éve hiba volt ;)
2010. aug. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 haggyámán ***** válasza:

Shhhhhh, ti menjetek már tanulni, vazze. Nem értitek, hogy nem csak akkor bukik meg valaki, ha sok egyese van, hanem mondjuk- valamilyen betegség miatt- sokat hiányzik?

Miért, ti ennyire tökéletesek lennétek?

2010. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!