Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt hogy egy lány...

Miért érzem azt hogy egy lány sem való nekem?

Figyelt kérdés

Pár hónap és 24 éves leszek. Párkapcsolat még nem jött össze. Ismerkedni persze szoktam, de nem érzem azt hogy lenne olyan lány akiel boldog tudnék lenni. Sokszor a normálisnak tűnő lányok is olyan lekezelőek, sokat hisznek magukról, csak azt nem tudom mire fel?! Ezek után már el sem tudom képzelni hogy találok olyan lányt akivel kölcsönösen szerethetjük egymást.

Én sem vagyok tökéletes, de nem nézek le senkit, nem szoktam senkit megbántani, nem vagyok valami nyitott természetű ami tudom hogy nem jó, de attól még szerintem lehetne barátnőm.


Lehet én olyan vagyok akihez nem illik nő?

Sokszor azt gondolom túl normális vagyok ehhez az élethez:(


2020. szept. 17. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
üdv a klubba.
2020. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ezt írtad : Ismerkedni persze szoktam, de nem érzem azt hogy lenne olyan lány akiel boldog tudnék lenni. - magyarul eleve negatívan állsz hozzá, esélyt sem adsz erre sem magadnak, sem a lánynak.

Ügyeeeees.

2020. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Röviden annyi hogy nem egy alfa típus vagy, hanem inkább béta. Ezért nem felnéznek rád, hanem lekezelnek. Ugyanis a jó nők ilyenné válnak, hiszen a bőség miatt válogatnak, mert megtehetik.

1 verzió

Javaslom egy osztállyal lentebb keressél, azok a lányok között akik nem népszerűek annyira a fiúk körében.


2 verzió

Vagy magadat váltsd egy szinttel feljebb, de abba munkát kell fektetni. Tanulj meg szociálisabb lenni, ha nem vagy az jelenleg. Hozz ki magadból a legtöbbet, sporttal, öltözködéssel stb.

Az írásod alapján nagyon fásult hangulatod van, ez egyáltalán nem kívánatos a másik számára. Kezdj új dolgokba, hogy legyenek sztorijaid stb. Ha ezeken túl vagy akkor megjön majd az az önbizalmad, hogy egy nő előtt férfiként tudj viselkedni, és ő is ezt lássa benned.


3 verzió

Munkálkodj azon, hogy sok pénzed legyen és akkor hidd el mindig lesz melletted egy jó nő. :D

2020. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy meleg?
2020. szept. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

"de nem érzem azt hogy lenne olyan lány akiel boldog tudnék lenni."


Neked feltétlen kell a mankó, hogy boldog legyél? Egyedülállóként számodra ez esélytelen? :)


Én úgy vagyok vele, hogy ha önmagam egész és kész vagyok (tudok boldog lenni egy szál magamban is). :)


Szvsz...

41F

2020. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5: kimaradt: akkor nem fog függeni a boldogságom a másiktól. Két pozitív attitűd és boldog lélek ha találkozik, az kifejezetten jó dolog tud lenni ám! :)
2020. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az önsajnáló, szánalmasan siránkozó, bánatosan kullogó férfiaktól kétségbeesetten menekülnek a normálisabb nők, de általánosságban elmondható, hogy minden ember. Nekik az életvidámság, a magabiztosság, az energia a vonzó, vagy legalábbis az olyan férfi, akiben látnak valamit, amiért csodálják, amiért felnéznek rá, vagy amitől szórakoztatónak, izgalmasnak, eredetinek látják. Te sem a depressziós, magukba roskadt, unalmas molylepkéket hajtod.


Intézd úgy, hogy legyen önálló életed, céljaid, ne a társra való várakozásról szóljanak a napjaid. Körülöttem mindig akkor jelentek meg a nők (maguktól), amikor a kisugárzásomból érezték, hogy nélkülük is teljesen jól elvagyok, és ezer dolog érdekel, van más ügyem is, mint őket hajkurászni vagy róluk álmodozni.

2020. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!