Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pán Péter szindrómás vagyok?

Pán Péter szindrómás vagyok?

Figyelt kérdés

16/F.


Nos, agyilag nagyon visszamaradottnak tartom magam. Jó tanuló vagyok, 4,5 átlagáim voltak a múlt években.

Az osztálytársaim 70%-a nem szűz maradék 10% meg állítólag nem jó emberek. Én szűz vagyok.

Nem tartom magam elég felnőttnek ahhoz hogy egy lánnyal beszéljek nekem ez túl felnőttes dolog, de a baràtkozásokhoz sem. Akik 7-8 éves korom óta barátaim azokkal tudok csak haverkodni.

Ők mondták hogy Pán Péter szindrómás vagyok. Nagyon gyerekesen viselkedek, de nekem nem megy máshogy XD

A kaki pisi humor szinten vagyok, egésznap a suliba és itthon is nevetek a semmin. Napjaimat játékkal töltöm (Fortnite).


Rólam azt kell tudni, hogy 9 éves korom óta nincs gyerekkorom. (Meggyilkolták az egyik testvéremet, és miatta folyton rendőrségre kellett mennem és anyát kellett àpolgatni vagy 2 évig.) Ott megragadtam a szellemi fejlődésben.



2020. szept. 18. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék úgy élni mint egy normális ember. Senki se vesz komolyan ami fáj.
2020. szept. 18. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:
5%

Pszichológussal beszélj.

Az átlagoddal meg baj van, mert vannak hibák az írásodban.

2020. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló problémám van most van egy pszihológusom ő azt mondja hogy idegrendszeri probléma miatt vagyok ilyen és ha mindig lefoglalom magam elmulik. Keress fel egy pszihologust
2020. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minél többet beszélsz róla annál könnyebb lesz. Ide is kiírhatod azt ami történt, és hozzá az érzéseidet és gondolataidat is. Vagy privátban.

Amúgy pedig pszichológus is kellhetne. Az sosem árt.

16 évesen én se csajoztam bár nagyon akartam volna de nem jött össze. Én is sokat játszottam a gépen. A sport és az iskola mellett mást nem csináltam. Ezzel van is baj meg nincs is.

2020. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ember, en 27 eves vagyok, kb igazak a "tunetek" de mindenkinel boldogabban elek, penzem is sokkal tobb van mint masoknak, ja es azt csinalom amit szeretek... Habar mindig is kocka voltam es nem erdekelt senki es semmi, sokan ebbe beleorulnek, masok megtanuljak kihozni belole a maximumot. Nem biztos hogy olyan rossz dolog ez.Ja a nokkel meg annyit hogy mindig azt az arcomat mutattam amit epp latni akartak, aztan mikor megvoltak mar nem szineszkedtem es ha nem tetszett akk le lehetett lepni :D Ilyen ez a vilag.
2020. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!