Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék motiváltabb?

Hogyan lehetnék motiváltabb?

Figyelt kérdés
29éves vagyok, és az utóbbi években csak vegetálok. Egyedül élek, és csak monoton mókuskerék séma szerint zajlik az életem. Dolgozom, munka után pedig rendszerint csak számitógepen játszom, néha pedig olvasok. Társaságba ritkán járok, de nem is hiányzik, meglehetősen introvertált vagyok. Kevés barátom van, és gyakran velük sincs kedvem találkozni, ritkán iszom velük egy-egy sört, vagy elmegyek motorozni. Családtagokkal szinte semmi kapcsolat, de ez sem hiányzik. Csak az aggaszt, hogy lassan megöregszem, és eddig nem értem el semmit. Gyerekkoromban sokat ábrándoztam, és abszolút nem így képzeltem a jövőm. Néha vannak ötleteim, hogy mihez is kellene kezdenem, és olyankor nagyon lelkes vagyok, hetekig csak azon pörög az agyam, hogy mit és hogyan fogok megvalósítani, gyakran még elaludni is nehéz, mert folyamatosan kattog az agyam. Mindez az ambició aztán hamarosan kialszik még a megvalósitás előtt, valahogy teljesen elmúlik a motiváció, és visszazuhanok az unalmas hétköznapokba.

2020. szept. 25. 21:06
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben voltam, mint te. Nekem az segített, hogy a youtubeon motivációs videókat néztem és rájöttem, hogy tényleg sikerülhet ha igazán akarod és csinálod és kellően motivált vagy. Vagy ha a videók nem segítenek, akkor gondolj arra, hogy mit szeretnél elérni és ha már elképzeled, akkor sokkal könyebben fog menni! Stresszoldásként nézz cuki állatos videókat, vagy amik neked örömet okoznak! Remélem segíthethettem! :)
2020. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen ötleteid vannak, de ne hagyd abba a megvalósítást, ha csökken a motivációd. Gondolj bele, ha elfogy a motiváció és úgy csinálod tovább, akkor haladsz vele, de ilyen "szürke" hangulatban vagy, ha meg elfogy a motivációd és ezért nem csinálod tovább, akkor nem haladsz vele és szintén a "szürke" hangulatba kerülsz, a napi rutin miatt. Ha folytatod, akkor még ott rá az esély, hogy egyszer elégedett leszel, ha nem akkor a lehetőség sincs.
2020. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvass valamit Srí ramana mahasri tól


Átmeneti megoldás lehet mèg a varázsgomba vagy a meszkalin esetleg dmt.

2020. szept. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!