Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék kicsit produkt...

Hogyan lehetnék kicsit produktívabb, motiváltabb?

Figyelt kérdés

Azt veszem magamon észre mostanában,hogy egyszerűen nem tudok egyik nap se produktív lenni.Amikor elkezdek gondolkozni,hogy mit csináljak egyszerűen azzal megy el az idő,és nem valami olyan dologgal ami mondjuk hasznomra válhatna.

Meg sajnos olyan vagyok,hogy egyszerűen minden dolog amire gondolok,hogy jó lenne csinálni,az az agyam számára úgy jön le,hogy teljesen fölösleges csinálni mert úgy se fogja senki/semmi figyelmét felkelteni,hogy ebbe jó vagy,vagy nem fog egyszerűen többnek látszani és nem jutsz semerre.

Igazából egy cél kéne,és motiváció hozzá,de egyszerűen vagy az egyik vagy a másik nem akar összejönni és ez eléggé frusztrál engem.

Az a legviccesebb az egészben,hogy kb. 4-5 hónapja egyáltalán nem foglalkoztatott engem ez a kérdés,és tökre csináltam azt amiben jól éreztem magam.

Előre is köszönöm a válaszokat.

16/F


2016. szept. 3. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valójában bármi amit csinálsz teljesen értelmetlen az univerzum vagy az ismert világunk szempontjából. Úgyhogy akár élhetnéd is az életed úgy ahogy kedved tartja.
2016. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!