Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudom hogy ki vagyok...

Honnan tudom hogy ki vagyok igazábol?

Figyelt kérdés
Sokat szoktam ezen gondolkodni hogy most ki is vagyok valjaban es hogy az igazi arcomat mutatom e az emberek felé. Bizonytalan vagyok magamban úgy érzem nem találtam meg saját magamat. Ez ellen mit lehet tenni?

2020. szept. 27. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kommunikálsz, ne azon gondolkodj, hogy amit mondasz-teszel pozitív vissajelzésre találjon.

Viselkedj minnél természetesebben és ne akarj többet vagy kevesebbet mutatni magadból, mint aki vagy.

Így igaz maradsz magadhoz.

Valamint egy tanács:

A legtöbb ember nem hülye, észreveszik ha félrevezető a viselkedésed.

Na és te együtt lennél olyannal, akiről tudod, hogy nem őszinte?

2020. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, én sem találtam még meg magam így 27 évesen sem...
2020. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el gondolkodni, véleményt nyilvánítani magadnak minden feléről és részletesen leírni, hogy miért azt gondolod, hova vezethető vissza a gondolatod. Próbáld meg minél több mindenről eldönteni, hogy tetszik e vagy sem, és hogy egy egy kategóriában mik a közös tulajdonságok. Ha valaki valamit mondd neked gondold végig, hogyan lehetne átfogalmazni, és ezt is vizsgáld meg. Gondold végig milyen szavakat használsz gyakrabban és miért. Mi milyen érzelmet vált ki és miért. Filozofofiai gondolatokat nagyon ajánlom, nézd meg őket és döntsd el, hogy egyet értesz e, vagy nem. A legjobb, ha nem tudod, és akkor el lehet gondolkodni azon, miért nem. Minél többet tanulmányozod magad és gondolkodsz magadon, annál pontosabb képet kapsz magadról, hogy az te vagy-e, ahogyan most viselkedsz. Így kibővül a személyiséged és nő az önismereted.
2020. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy ma ember vagy talán, holnap pedig biorobot. Ne legyen igazam.
2020. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!