Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha az öltözködésem...

Mit tegyek ha az öltözködésem és a külsőm nem tükrözi a stílusomat, és igazából sehova sem lehet besorolni?

Figyelt kérdés
Leginkább zenei stílust értek alatta. Főként rockot hallgatok, de nem kizárólag, nem járok feketében, nincsenek szöges öveim, ez az öltözködési stílus nem igazán jön be. Rövid hajam van, persze régebb volt hosszú hajam de borzalmasan festettem. Leginkább azért kérdem, mert elsősorban rocker csajokkal ismerkednék, tapasztalataim szerint köztük sokkal több a normális lány.

2016. dec. 6. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rocker lányok között is vannak selejtebbek de most nem ez a lényeg.Most mondanám azt hogy ha rocker lányoknak akarsz tetszeni hordjál bakancsot és sztereotip társai de fölösleges.Öltözködj úgy ahogy magadnak megfelelsz akinek pedig tényleg tetszel az így is elfogad.
2016. dec. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jómagam is így vagyok vele. Szolidan öltözködöm, de Burzumot, meg hasonló finomságokat hallgatok, imádom a sötét dolgokat. Nincs ezzel baj.
2016. dec. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most a lányok miatt akarsz máshogy öltözködni? Vagy teljesen félreértettem?

A lényeg, csináld azt, amit akarsz, btw sok rocker/rockot hallgató lányt hidegen hagyja, hogy te most hogy öltözködsz. (amíg igényes vagy, persze)

2016. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hordjál bakancsot, vegyél fekete holmikat, tanulj gitározni, vagy elég ha csak gitárral mászkálsz. A rockerek hülyék, be fogják nyelni. Az előttem szólók abba a hibába estek, hogy magukból indultak ki, feltételezték, hogy a rockerek nem hülyék. Már pedig nagyon azok.
2017. febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!