Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodtam ilyet?

Miért álmodtam ilyet?

Figyelt kérdés

Most keltem nemrég, és mivel friss az álom, így majdnem teljesen részletesen le tudom írni.


*Tehát az álom*

Valakivel konfliktusba keveredtem. Megöltem. A zsarukat valaki kihívta, én pedig mindenáron szökni próbáltam. Ablakon kimásztam, de valamiért rohadtul bennem maradt az, hogy el kellett húznom a szúnyoghálót. A lényeg, hogy sikerült.


Egy másik szobában találtam magamat hirtelen. Valami pocakos zsernyák kajált, és hogy ne lásson meg, újságpapírt tettem magam elé, lenyúltam a slusszkulcsát, és (mivel nem tudok vezetni) megjelent az egyik szexpartnerem, aki viszont tud.


Kocsikáztunk laza 3 percet, az út szélén megállt, kinyitotta a rendőrkocsi ajtaját és elrohant. Én pedig utána. Még egy rendőr is jött velem szemben, de nem ismert fel valamiért.


Panelokhoz értünk, ahol sok kuka volt. Az a nagy zöld, elhúzhatós. Bele akartam mászni, de nem sikerült. Befordult valaki kocsival, egyből levágtam, hogy civil autós rendőrnő. Kiszállt, és elbújt egy bevásárló kocsi mögé. Odaléptem hozzá, ő rám fogta a pisztolyt és csak annyit mondott, hogy ne moccanjak, mert lelő.

Erre én rátoltam a bevásárló kocsit és meghalt.


Már hallottam a szirénát, így beültem a kocsiba, de volt ott egy másik rendőr, aki elájult és folyton bevizelt. A szexpartneremnek szóltam, aki még mindig a kuka mögött kuksolt, hogy jöjjön vezetni, mert nem tudom. Nem segített.


Egyedül folytattam tovább. Kormányozgattam, nagyjából sikerült össze - vissza mennem. A vége fele már biciklivé változott a rendőr autó, de valamiért nehezen tekertem, mert nem volt jó a váltója. Tekertem egyet rajta, erre elkezdett ropogni a lábaim alatt a pedál, na ez felkavart rendesen.


Ahogy mentem, tengerparton találtam magamat, de nem a homokon mentem, hanem azon a raklapszerű valamin, ami olyan mint egy stég, és le van téve a homokba. Na, ahogy gurultam rajta a rendőr bicajjal, egy zsaru, aki éppen az egyik étterem kiülős részénél kávézott, meglátott engem, utánam eredt a társával.


Én addigra leszálltam a bicikliről, körém gyűltek, majd elájultam.


Hirtelen itthon találtam magamat a kanapén, és a tévé előtt ültem. Kiderült, hogy filmet néztem és csak beleéltem magamat. Tovább akartam nézni, de rosszul lett felvéve, így az 56. percnél megállt.


Megnéztem, mi a címe “Lenni a Jelenbe.”

(Utánakerestem, ilyen film nem létezik!)

Álmomban viszont létezett és meg akartam nézni neten a végét, de amikor megtaláltam, nem tudtam letölteni torrentről, majd felriadtam álmomból, mert a kutyám hangosan öklendezett, így sosem tudom már meg, mi volt a vége.


Tegnap iszogattam, lehet azért álmodtam ezt.


Mit jelenthet?


2020. okt. 19. 02:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg egy filmélmény lehetett, amit így adott vissza az agy.

Éjjel, álmainkban - mert több REM fázis, és álom is van, akkor is, ha nem mindre, vagy egyikre sem emlékezünk - a napi, vagy nem túl régi élményeinket dolgozza fel az agy. A mélyebb bevésődések, memóriák is ekkor alakulnak ki, ami eredményezhet ilyen furcsa álmot.


Tehát a mit jelenthet kérdésedre a válasz: valószínűleg semmit, viszont ha gondolod, és kicsit átdolgozod - esetleg - remek novella lehetne belőle, már ha kedvet érzel ilyesmihez. :) És igen, az ittasság okozhat ennyire kusza álmokat az agyban.

2020. okt. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!