Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szólnának ehhez az önérték...

Mit szólnának ehhez az önértékelési problémával küzdő csajok? (szoc. Fóbia, elkerülő személyiségzavar. )

Figyelt kérdés
Ha azt mondanám, hogy szexelünk egy jót és utána együtt minden problémát megoldunk?
2010. aug. 9. 01:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
belemenne, majd megölne
2010. aug. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
68%
Én nem küzdök ilyen gondokkal de úgy p*fán vágnálak hogy a fal adná a másikat. Ha csak nem járunk egy jó ideje. De még akkor se beszéljen így az ember.
2010. aug. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Na jó, engem csak a jószándék vezérelt, de már szégyellem is a kérdést :(
2010. aug. 9. 02:09
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennélek komolyan, ha ennyire nem bírsz magaddal.
2010. aug. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a másodikkal :D
2010. aug. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Ekkora egetverő baromságot!


Ha önértékelési gondjai vannak akkor nem fogja neked beadni a derekát, főleg nem ilyen szar dumával.

Hinni sem fog neked bízni benned meg pláne nem.

De f.sz vagy, úristen...

2010. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

És mi lenne akkor, ha ezt nem mondanám szemtől szemben, hanem ez volna a dolgok sorrendje?

Na jó ez nagyon le volt sarkítva, de én is ilyen vagyok, nem vágytok a szeretkezésre? Nem lenne jó egy társ, aki segít kilábalni ebből? A szex oldaná a kezdeti stesszt.

2010. aug. 9. 09:50
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
benne vagyok :D
2010. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
szerintem én simán bennelennék, bár függ attól hány éves vagy és hogy nézel ki.
2010. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem írtam kort sem, mert nem erre ment ki a játék. Csak érdekességképpen felvetődött bennem ez, hogy mit szóltok hozzá, bár nekem nem csupán a szex a fontos, hanem szerelmet is akarok, csak az érdekelt, ha ilyen sorrendben történnének a dolgok, az mennyire bántana meg titeket.
2010. aug. 9. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!