Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antiszociális személyiségzavar...

Antiszociális személyiségzavar (Pszihohapata) (? )

Figyelt kérdés
Az úgy nevezett "Antiszociális személyiségzavar"-ban szenvedő (Pszihopata személy) tudják magukról hogy azok ? Vagy csak élik az életüket más gondolkodás módban mit sem sejtve hogy ők micsodák.
2011. okt. 23. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám hogy mit sem sejtve. Én akkor kezdtem el gyanakodni, amikor találkoztam néhány erről szóló cikkel. Aztán jobban is utánaolvastam. Ez már régen volt, mostanában nem nagyon foglalkozom a dologgal, legalábbis nem ilyen szinten, akkor átkutattam az egész internetet minden fellelhető információ után. Most meg ennyi a maximum, hogy esetleg válaszolok itt a Gyik-en ezzel kapcsolatos kérdésekre.

Úgy gondolom, ha van az embernek némi esze, kész tények alapján meg tud ilyesmit állapítani magáról. Egyébként lehet, ha nem találkozok egyáltalán semmilyen cikkel soha, leélném az életem úgy, hogy az emberek hülyék, ennyi. Mert bennem előtte sosem fordult az meg, hogy velem bármi "baj" lehet, úgy gondoltam az emberek buták hogy nem úgy viselkednek/gondolkodnak mint én, ennyi. Úgy gondolom hogy személyfüggő hogy valaki tudja-e vagy sem. Mivel alapvetően a személyiségzavarosok nem szoktak magukra beteggént tekinteni, és nem is zavarja őket hogy milyenek (nem tudom, minden személyiségzavarnál így van-e), tehát nem fogják csak úgy egy nap kitalálni, hogy nekik valami bajuk van, vajon mi lehet az.

2011. okt. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!