Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék segítséget/tanácsot...

Szeretnék segítséget/tanácsot kérni?.(tanácsot és nem kioktatást) Másfél hónapja vetettem el a gyerekemet,nem tudtok volna megtartani(ezt nem sorolnám,de jobb neki igy)

Figyelt kérdés
A párom amikor megtudta akkor se izgatta a dolog nagyon,csak azt hajtogatta nem tudjuk megtartani és hogy hova rakjuk és mennyi pénz kell hozzá és még fiatal vagyok...de én azóta se tudod nem minden percre erre gondolni..rettentően fáj és rossz és visszacsinálnám az egészet,azóta is 6 kg-ot fogytam le és egyszerűen nemtudom elfelejteni az egészet..a párom testvére most szült és nagyon zavar hogy annyira érdekli az a gyerek és folyamatosan csak arról beszélne miközben a sajátunkat most vetettem még csak el és volt ebből egy veszekedésünk és odáig jutottunk hogy megütött és hogy menjek el,egyáltalán nem látja nekem ez mennyire rossz,nem is érdekli csak azt hajtogatja hova tettük volna, nemtudom hogyan tudnék ezen túllépni és elfelejteni az egészet..?

2020. nov. 5. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az idő fogja megoldani. Nem egy gyereket vetettél el hanem csak egy sejtcsomót. Ez annyira fogamzásgátlás mintha csak moziba mentetek volna szex helyett. Mert ugye akkor sem születik meg a gyerek...

A te gyereked meg fog születni egyszer. Még nem született meg. Várnia kell még. De szerintem az első gyerek akármikor is születik az első lesz. Én hiszek abban hogy az embereknek van lelke, és ha minden élő dolognak is van, akkor az is úgy szerveződik szintekre mint maga az élő szervezetek. Vagyis a születendő első gyerekedet nem ölted meg mert annak a sejtcsomónak még nem volt lelke, csak lényegében még nem hagytad megszületni. Majd később.


A következő teherbeesésedkor ha kihordod, akkor az a lélekkezdemény ami most nem fejlődött ki a magzattal az a következővel fog. Ez az én felfogásom, csak nehéz megfogalmazni.


Olyan ez mint amikor valamit előveszel de félúton meggondolod magad és visszateszed. Legközelebb amikor elő fogod venni akkor lesz majd elöl.

A később megszülető gyereked sejt szinten más lesz. Lehet más lesz a neme is de mint gyerek ő lesz az, aki korábban is lett volna.


Az viszont sokkal nagyobb gond hogy a párod nem áll melletted. És az se igazán korrekt hogy egyedül döntöttél az elvetetésről.


Most igazán el kell gondolkodnod azon hogy a kapcsolatod tartható-e, meg tudsz-e bízni benne és hogy annak az embernek akarsz-e gyereket szülni v sem...

Ha kételyeid vannak akkor ne söpörd a szőnyeg alá a dolgot!


Ha azt mondta h menj el akkor menj el! Valószínűleg itt valami a felszínre került és nem kéne legyinteni rá.


Az abortusszal meg vigyázz! Veszélyes. Ha megsérül a méhed, lehet hogy örökre meddő leszel!...

2020. nov. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

1.Tanács, nagyon figyelj a védekezésre hogy ne kelljen átérezned újra ezt a fájdalmat.

2. Tanács, ne legyél olyan emberrel akinek csak ... vagy, és nem tud sem tiszteletet/sem együttérzést mutatni amiben ő is ugyanannyira része volt!

3. Sírd ki magad, gyászold meg, beszélgess erről, barátnő/anyukád/(párodat kellene írnom..) pszichológus.

Egyetértek 1#gondolatmenetével, de ez csak műtét/orvosi beavatkozás volt...

pihend ki.

2020. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Angel3000 válasza:
Szia! Mindenbôl tanulunk! Ebbôl milyen következtetést vontàl le?! Jobb, ha feliratsz magadnak fogamzàsgàtlò tablettàt! Megkiméled magadat ilyen „traumàtòl“! Minden jòt!
2021. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!