Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és nem...

7 hetes terhes vagyok és nem szeretném megtartani a babám mert történt egy pár dolog:abortuszt nem merem bevállalni . Jobb lenne ha elvetélnék. Mitől vetélhetek el? Sajnos most így alakult pedig örültem volna ha sikerül megtartani a babát.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Forró fürdő, emelgetés. De ha akarod, hogy elmenjen, akkor tuti nem válik be. Azon nem gondolkodtál, hogy örökbe add? Van aki éveket vár egy babára. Ha már így alakult, mással jót tehetnél, és nem kéne a babának sem ártani.
2009. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha elmegy a baba, lehet, hogy akkor is művi úton kell befejezni.

Esetleg örökbe nem adhatnád?

Elvetélni sok mindentől lehet... emelgetés, forró fürdő, meg nem is tudom

de sajnálom, ha nincs más megoldás.

2009. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát sajnálom hogy így gondolod! De ne várj sokáig :( .Abortusz ellenes vagyok de akkor még inkább most mint 12 hetesen :(. Hülyeséget meg ne csinálj hogy elvetélj mert még neked is olyan bajod lehet hogy később nem lehet babád!
2009. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

vigyázz nagyon, és gondold át még jó párszor, mert volt ismerősöm, akinek volt egy abortusza, és utána a második gyermeke agyvérzéssel született, és a harmadik gyermeke pedig nagyon súlyos izomgyengeséggel. A harmadik gyermek tizenhárom évesen meg is halt, pedig egy iszonyat okos, és inteligens gyerme volt, korához képest jóval okosabb, de az izmai folyamatosan épültek le, és 4 éves korától tolókocsba kellett üljön.

Azt mondták az ismerősömnek, hogy mivel volt egy abortusza (pedig komplikáció mentes volt) az okozta a következő babáknál ezeket a dolgokat.

Most komolyan...KÍVÁNJA EZT VALAKI????

És ha már az a baba besikerült, vagy akartátok, nem tudom, akkor vállald a következményt. NE ROHANJ A DÖNTÉSSEL, MEGBÁNHATOD EGY ÉLETRE!!!

Inkább az előttem szólókhoz csatlaoznék abban, hogy add örökbe, ha nem szeretnéd megtartani! Vannak nagyon jó terhes kismamákat segítő központok, keress egy ilyet, ha nem találsz támaszrt máshol.

Kérlek, fontold meg nagyon!

2009. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Emelgetéstől elvetélhetsz (koraszülhetsz) 8 hónaposan, nem most az elején. Az összes többi (fürdő...stb) is olyan, hogy az esetek 99 százalékában nem működik. Inkább menj minél hamarabb orvoshoz, ha úgy döntessz, hogy nem tartod meg.
2009. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen abortuszellenes vagyok,de ilyet kellett tennem tavaly és százszor megbántam az egészet!Nincs semmi olyan indok,kivéve ha beteg a baba,vagy az egészségre életveszélyes állapot.Mégegyszer hiába fenyegetne a párom,hiába mondana akármit sose tenném meg!Ragaszkodnom kellett volna a kis élethez,de nem voltam bátor és azóta is gyilkosnak tartom magam és kivagyok!Én csak azt mondom ne tedd,mert később meg fogod bánni!Nagyon jól gondold meg!
2009. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
És az publikus hogy miért nem tarthatod meg?
2009. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Ismerek valakit aki mindenfele hazi modszert kiprobalt hogy elveteljen,de nem sikerult,vegul megszulte es lett egy epilepszias,tudo es veseproblemas gyereke,akit mar rengetegszer mutottek,annyi a szerencseje hogy nem ertelmi fogyatekos.Ugyhogy azt ajanlom ne kiserletezz,mert megbanod...
2009. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha már így alakult, akkor inkább menj a kórházba és végeztesd el az abortuszt, mert ha magad csinálod, akár olyan szövődményei, hatása lehet, hogy többet lehet nem is lehet gyereked! Sajnos ilyenre tudok példát! Tényleg megesik, hogy valaki elvetél és mégis művi befejezés kell, mert nem tisztul ki teljesen. Ne kockáztass!
2009. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már úgy döntöttél, hogy nem szeretnéd ezt a babát, és azon töröd a fejed, hogy tudnál elvetélni, akkor igenis merd bevállalni az abortuszt! Ne Te egyedül, otthon csinálj vmi hülyeséget, mert annak súlyos következményei lehetnek! Mi van, ha nem megy el a baba, "csak" fejlődési rendellenességgel születik? Mi van, ha elkezdesz belül vérezni? Azt észre sem veszed egyből, Te is rámehetsz, a másik, lehet hogy később nem lehet gyereked! Ilyen hülyeséget ne csinálj, menj orvoshoz!

Nem gondoltál örökbeadásra? Nagyon sok család vágyik babára, akiknek nem lehet saját!

Mi "alakult így"? Mi miatt nem tudod megtartani?

Figyelj, amikor én 19 hetes terhes voltam, elhagyott a párom. Akkor azt hittem, nem élem túl, pedig a mienk nagy szerelem volt. Egyedül maradtam, és a mai napig egyedül nevelem a kisfiamat, aki már 8 hónapos! Egy csodás baba, és az a rengeteg csodás pillanat, szeretet, amit kapok Tőle, mindenért kárpótol. Boldog vagyok, hogy Ő van nekem!

Nem rábeszélni akarlak egy babára, csak még 1x, sőt, még 2x gondold át a döntésed!

Ismerőseim között van olyan, aki 16 évesen vállalt gyereket, becsülettel nevelik, és az a kislány is már 15 éves lesz lassan, és nem bánta meg az akkori döntést! Van olyan ismerősöm is, akinek volt már abortusza, és utána egészséges gyereke született; és van olyan is, akinek beteg lett volna a babája és a 18. héten meg kellett szülnie, és soha többet nem gondolhat az anyaságra, mert már nem lehet gyereke!

Az élet kemény dolgokat tud produkálni, és sokszor igazságtalan. Gondold át a lehetőségeidet!

2009. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!