Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha jól megfizetnének, akkor...

Ha jól megfizetnének, akkor vállalnál a társadalom számára teljesen haszontalan vagy káros munkát?

Figyelt kérdés
A magyarok 50 százaléka egyértelműen igen, és további 45 százalék szintén vállalna, csak nem ismerné be annak haszontalanságát/károsságát. Te vajon közéjük tartozol?
2020. nov. 10. 12:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/170 anonim ***** válasza:
60%
41, ezek NEKI értelmetlen munkakörök, aki mást mond az hülye :DDD
2020. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/170 A kérdező kommentje:

#41

Akkor kiderült, hogy te is a 45%-ba tartozol.

2020. nov. 10. 13:37
 43/170 anonim ***** válasza:
85%

Kár hogy ez a “Balázska” megjelölésű troll, aki felismerhető stílusa alapján nem szűnik visszatérni, nem fejlődik is egyben. A témák amiket felhoz nagyon is érdemesek lennének vitára, de sajnos a kommentjei, a reakciói mindig kiábrándítóan primitívek, nincsenek érvei, az ellene felhozott érvekre pedig nem reagál érdemben, max egy megalapozatlan, agresszív cáfolatra futja.Nem tekinthető vitapartnernek mert nélkülözi az intellektust.

A válaszolók sokszor felhoznak jó dolgokat a témában de nem egymással diskurálnak hanem elsősorban Baláskával, aki nem érti mit írnak. Így meg sajnos vita nincs csak trolletetés:(

2020. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/170 anonim ***** válasza:

Inkább úgy kellett volna a kérdést megfogalmaznod, hogy:


"Ha jól megfizetnének, akkor vállalnál a véleményem szerint, a társadalom számára teljesen haszontalan vagy káros munkát?


Az én véleményem szerint (amit semmivel sem tudok alátámasztani) a magyarok 50 százaléka egyértelműen igen, és további 45 százalék szintén vállalna az én magánvéleményem szerint értelmetlen munkát, csak nem ismerné be annak véleményem szerinti haszontalanságát/károsságát. Te vajon vállalnál olyan munkát ami az én magán véleményem szerint ilyen?

2020. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/170 A kérdező kommentje:

#44

Semmi közöm ahhoz a felhasználóhoz, miért hazudozol ismételten, ahogy azt más kérdésnél is tetted?

[link]

Mint látod, én más felhasználó vagyok.


Érveket pedig nem láttam, főleg, hogy nincs is miről, ugyanis nem vitatkozni jöttem, hanem kérdezni.

2020. nov. 10. 13:42
 46/170 anonim ***** válasza:
60%

Komolyan, erre a semmitmondó, provokatív baromságra érkezett 45 komment?


Balázs, menj a kórházakba, ha hasznos munkát akarsz végezni, var a covid osztály, édes istenem...

2020. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/170 anonim ***** válasza:
Igen csak mivel a kérdésed rosszul van megfogalmazva így sajnos nem lehet rá válaszolni, tedd fel őgy ahogy a 45 ösben írtam.
2020. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/170 A kérdező kommentje:

#47

Szánalmas a vitatechnikád, képtelen vagy elismerni, hogy semmi közöm ahhoz a felhasználóhoz.

2020. nov. 10. 13:47
 49/170 A kérdező kommentje:

#48

Nem teszem fel úgy, mivel az azt sugallná, hogy a divattervezők meg marketingesen munkája nem objektíven haszontalan.

2020. nov. 10. 13:48
 50/170 anonim ***** válasza:
60%

49: milyen vitatechnikáról beszélsz, te szerencsétlen? A kérdésed nem alkalmas a vitára, mert jelenlegi formájában a te szubjektív megítélésedre épül, amit te statisztikának hívsz. Kérlek ne használd se a vitatechnika, se a statisztika szavakat, ha nem vagy tisztában a definíciójukkal.


Ahogy itt a válaszaidban megnyilvánultál, nem vagy érdemes arra, hogy bárki vitázzon veled, mert nem érvelsz, ahogy egy vitában szokás, hanem kinyilatkoztatsz. Ki akar így normálisan vitatkozni meg eszmét cserélni? Még lett is volna értelme a kérdésednek, de annyira gáz vagy, hogy nem véletlenül irányulnak a válaszok ellened.

2020. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!