Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok elfelejteni valakit,...

Nem tudok elfelejteni valakit, tippek? Többi lent

Figyelt kérdés
Tehát van egy barátnőm vagyis volt, 1 éves korunk óta ismertük egymást csak összevesztünk kb 3 hónapja. Nem tudom elfelejteni minden este sírok amikor rá gondolok. A suliban is csak rajta jár az eszem és szomorú vagyok mert egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni. Tudom lehetetlen de tudtok tippeket adni hogy ne folyton rajta járjon az eszem?

2020. nov. 11. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Békülni próbáltál? Vagy abszolúte lehetetlen?
2020. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán beszélni kéne vele! Azért jár rajta az eszed mert nem rendeztétek el.
2020. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyéves korotoktól, vagy egy éve I(12 hónapja) ismeritek egymást?

Ha az első eset, akkor ilyen sok-sok év után annak oka van. Szerinted mi ez az ok? Mikor, mivel telt be a pohár?

Ha a második eset, akkor is tkp. ezeket kérdezném vissza, csakhogy ebben az esetben az 1 év nm annyira meghökkentő.

Tehát, mi volt az oka, mit mondott, mi nem tetszett már neki?

2020. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szia! Baráti volt a kapcsolatotok vagy már szerelmi? Mindenképpen meg kellene beszélni, de nyilván ezzel nem mondtam újat. Ha szerelmi és ő esetleg nem akar már tőled semmit próbálj vele beszélni, hogy esetleg barátok lehessetek. Az is lehet, hogy egy kis időre van még szüksége, ahhoz hogy rájöjjön mit is veszít a hiányod miatt. Nagyon szorítok neked! :)
2020. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!