Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Srácok! Nektek is van, inkább...

Srácok! Nektek is van, inkább volt olyan lány az eletetkben akit sosem fogtok elfelejteni?

Figyelt kérdés
történjék bármi is

2018. szept. 15. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt, bár ő hozzá egyre inkább a rossz emlékek kötnek, mintsem a jók. Ha már így kulcsszavak alapján szerelemnél járunk.
2018. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pont most vagyok ilyen helyzetben
2018. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok van.
2018. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 lány is van. Az egyik az első kapcsolatom, akivel már volt szexualitás is. Szerintem ez minden normális embernek felejthetetlen.

A második pedig számomra a tökéletes nőt testesítette meg, csak sajnos volt 1-2 egyén, akkoriban "barát", akinek nem tetszett, hogy velem van, így gondoskodtak róla, hogy vége legyen. Ennek már sok éve, neki is és nekem is már teljesen elvált az életünk, de mai napig megnézem a face adatlapját néha, hogy tudjam mi van vele. Nem mondhatnám, hogy még mindig szeretem, de sosem fogom elfelejteni.

2018. szept. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!