Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan dolgoznátok fel az...

Hogyan dolgoznátok fel az ilyen kamaszkort? 24/L

Figyelt kérdés
Összetörtem mindig, hogy a gyerekkori legjobb barátnőmnek minden összejön 15 éves korától, ő tényleg tökéletesen néz ki és nem tesz érte semmit, én meg 100 kilós vagyok. Neki állandóan udvarolnak, nekem meg semmi se volt még.

2020. nov. 18. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Biztos olyannal kell barátkoznod, aki mellett kisebbségi komplexusod van?
2020. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Felemelném a lusta zsíros seggem és tennék azért, hogy a jövőmön és a jelenemen javítsak. Azzal, hogy duzzogsz a sarokban mint egy óvodás, mert másnak összejött ami neked nem jutsz előrébb, csak mélyebbre süllyedsz a saját nyomorodban. 24 éves vagy, mikor akarod elkezdeni a tudatos viselkesést?
2020. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Az élet soha nem volt igazságos. Attól pedig nem lennél előrébb, ha ugyanolyan szerencsétlen lenne barátnőd, mint te. Szóval tudatosítsd magadban, hogy az ő szerencséje nem a te rovásodra megy. Ha támogat, jól érzitek magatokat együtt, akkor miért ne lehetnétek barátok?

A saját szerencsédet neked kell megcsinálnod, ő maximum elkísér, és játssza a pompomlány szerepét. Például, voltál már orvosnál? Kiderült mi az oka annak, hogy 100 kiló vagy? Csak a rossz életmód, esetleg betegség? Mindkettőn lehet segíteni, még ha modell alkatod talán nem is lehet, de egy normál testsúly, az alkatodhoz mérten csinos formád lehet. A megfelelő életmód, betegség esetén pedig egy jó orvos, aki beállítja a gyógyszereid, esetleg a diétád csodákra képes. Barátnőd ebben tud segíteni, támogatni, ha lesz kapcsolatod, akkor tanácsot adni. Akár be is tud mutatni másoknak, ha ő extrovertáltabb. De magadért elsősorban neked kell tenned. A siránkozással, higy neki miért könnyebb, nem vagy előrébb.

2020. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát.... Le tudnál fogyni. Nem feldolgozni kell cselekedni.
2020. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Ne másokhoz mérd magadat, hanem állj bele, és csináld meg magadat!


Pl. kezdj el fogyózni és sportolni - ha annyira zavar a súlyod.

Attól még senki nem fogyott le, hogy síránkozik, hogy bezzeg más milyen szerencsés, mert sovány...

2020. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy dolgoznám fel, hogy megtanulom nem másokhoz hasonlítani magam. Megpróbálom saját magamat elfogadni olyannak, amilyen vagyok. Ha kibékültem magammal, akkor ez látszódni fog rajtam és jobb lesz a kisugárzásom. Persze ha valami nem tetszik magamon és lehet rajta változtatni, akkor teszek érte, hogy még jobban érezzem magam a bőrömben.
2020. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha sportolnál, akkor egészségesebb életet élnél, a hangulatod is javulna és az alakod is formásabb lehetne...
2020. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!