Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoznátok fel, ha házasság után tudnátok meg a férjetektől, hogy biszex?

Figyelt kérdés

Nem egyszeri alkalom volt, de nagyon régen történt azt mondta.

Abszolut elutasítom az ilyet, de friss házasként mi a ... tegyek?

Nem kívánja azóta elvileg.


2019. febr. 27. 08:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Akkor most biszex vagy csak egyszeri alkalom volt,kiprôbálásra?Van különbség.Mert ennyi erővel homoszexuâlisnak is írhattad volna.


Nem lennék boldog,râadásul minek vall be ilyesmit?Adnék esélyt a hâzasságnak,de már nem bìznék benne,és innentől kezdve indulnánk el a lejtőn.

2019. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
Bocs nem egyszeri,de ha nem vonza,és nem kívánja,akkor nem feltétlen biszex
2019. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 D. Brasco ***** válasza:
100%
Hát ez baromi ciki......ha ezzel az infóval nem tudsz mit kezdeni,akkor itt gyakorlatilag véget is ért kettőtök között a történet!Mert ahogy elnézem te kiábrándultál belőle így első körön......ez meg jobb már nem lesz.
2019. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Az én párom is biszex, bár ezt már akkor tudtam, amikor még csak simán barátok voltunk. (akkor is belém volt esve, ezt is elmondta - úgy volt vele, hogy úgyis meg fogom tudni, és jobb ha mihamarabb tudom meg tőle.)


Nem zavart, és most se zavar.


Nem azt jelenti, hogy hiányozni fognak nekik a pasik, és a hátad mögött majd melegbárokba jár.


Annyit jelent, hogy amúgy bejönnek neki a férfiak is (akár kapcsolati szinten, akár csak szexuálisan)


DE


amennyiben foglalt, úgy nem fog másokra vágyni.


Úgy működik, akárcsak te - te hetero vagy, alapból a pasik jönnek be, de ha már van párod, akkor már nem érdekel senki.


(feltételezve ha mindketten tisztességes emberek vagytok)


Nekem csak az fájna, hogy ilyen sokára mondta el, nem bízott bennem.

2019. febr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen osztom a 4. válaszát
2019. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%

Szóval, nyugi. Ha vmiért lanyhul, vagy problémák lesznek a kapcsolatotokban figyelheted a csajokat meg a pasikat is, h ugyan kivel fog elmenni.

Azért, nagyon szép, h ezt a kis semmiséget házasság után közli veled. Hát, most már hozzámentél, mivel ilyen kedves volt és őszinte, dolgozd fel... nem irigyellek.

2019. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Elfogadom, de csak azzal a feltétellel maradnék vele, ha nem akarja házasságban megélni, nekem ugyanis egy kapcsolatba nem fér bele harmadik, játékszerként sem.
2019. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%
Biszexuális =/= kiéhezett, nimfomániás, kielégíthetetlen étvágyú, kanos állat
2019. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem rázna meg különösebben, nem tekintenék rá máshogy. Amíg hűséges és nem csal meg se nővel, se férfival, addig nem látok ebben tragédiát. Egyedül az zavarna, hogy ilyen sokat várt azzal, hogy bevallja és nem bízott meg bennem korábban, hiszen aki ismer az tudja, hogy nem szoktam ilyesmin fennakadni.
2019. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Az nem rázott volna meg, hogy biszex ( volt)

. Az viszont nagyon gáz, hogy házasságkötés után mondta csak el. Jó alapokon nyugszik a kapcsolatotok ......:/

2019. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!