Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnátok megfogalmazni,...

Hogyan tudnátok megfogalmazni, azt hogy kik vagytok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 14:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Vagyok Aki Vagyok.
2020. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok kifejtőbben. Hogyan határozzátok meg magatokat? Amiben bizonyosságot leltek, hogy igen, ez vagyok én, eddig és addig érek, hol a helyem a világban.
2020. nov. 23. 15:11
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem válaszolhatok arra, hogy hol a helyem a világban. Van egy elképzelésem, egy másik ember számára pedig más lesz a válasz a helyemről. Csak a helyzetemet tudom ami nem kimondottan izgalmas, mert 16 éves vagyok és az életem szinte csak most kezdődik. Véleményem szerint viszonylag pontosan meg tudom határozni magam (persze csak felszínesen), de biztos van olyan dolog amit rosszul látok. Nem szeretném igazán ide tálalni a "miértekkel" együtt, de a kedvedért írok néhány kulcs szót.


Állatok, természet, alkotás, zene, társaság, gyermekkor, kitalált játékok/világok (általam), sprintelés, nyár, szél. Túlérzékenység, enyhe önbizalom hiány, lustaság (egyelőre csupán átmeneti[legalábbis remélem :D]), rossz reagálás hirtelen helyzetekre, motiválatlanság/kevés energia. Tessék, bár ezek közül is a legtöbb, csak a pillanatnyi helyzetemet mutatja, még bármi változhat. Csak pár dolog nem, vagy nagyon kicsi eséllyel, mert azok a dolgok születésem óta hozzám tartoznak..

2020. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Minden élőlény az Univerzum szeme, amelyen keresztül az megtapasztalja önmagát. A tulajdonságaink, személyiségünk, emlékeink csupán eszközök az egyetlen Tudat számára, hogy közelebb kerülhessen valódi énjéhez az életnek nevezett drámai színjátékon keresztül.
2020. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon jól leírtad # 4. Én is pont erre a következtetésre jutottam.
2020. nov. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az alapkérdések egyike, amire elég trükkös válaszok vannak, mint az előzőek is helyesen leírták. Az egyik (szerintem jó) megközelítés, amikor azt mondod pl, hogy én egy gyak-on kérdező ember vagyok. Aztán elgondolkozol és azt mondod, hogy nem, ez nem igaz. Aztán továbbgondolod és azt mondod, hogy én egy gyak-on válaszoló ember vagyok és ezt is végig gondolod és erre is rájössz, hogy nem igaz. Koránkelő vagyok, de az sem. Figyelmes, megértő, kedves vagyok, de ez sem igaz. Egy ostoba troll vagyok és ez sem stb stb a végtelenségig. Az egyes ember alapvetően mindig benne van egy műsorban, amit sokszor maga talál ki magának és azt a szerepet játssza. Akkor jár jól, ha ezt "jól" csinálja és hiteles benne. A legjobb szerepekre lehet esetleg azt mondani, hogy ez én vagyok, de ugye, mint fentebb is kiderült ez sem igaz:)
2020. nov. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hát igen. Minden ami megfigyelhető az változásban van. Az üresség, a mindenség forrása azonban nem. Az örök, és változatlan. Az csak tapasztalható, akkor ha nem próbáljuk meg elképzelni. Végeredményben minden egy :)
2020. nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 B.egyedi ***** válasza:
51%
Isten szemében,gyönyörü,értékes és különleges vagy
2020. nov. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3-as válaszoló kifejtését és a többiek eszmefuttatását is. A 3-ason kívül mondjuk mindenki egy kicsit nem a kérdésemre válaszolt.. Nekem ebből az jön le, hogy nagyon kevés ember tudja egyáltalán azt meghatározni, hogy ki is ő valójában. Szóval akkor az emberek többsége csak úgy van az életben, öntudatlanul?
2020. nov. 24. 12:35
 10/24 B.egyedi ***** válasza:
30%
Isten szemében én egy gyermek vagyok akit Ő teremtett,alkotott,formált és megajándékozott élettel Krisztusban,Krisztus által,
2020. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!