Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért okoz nekem örömet, ha...

Miért okoz nekem örömet, ha szarkasztikus módon szekálhatok másokat?

Figyelt kérdés

Rohadt jólesik beszólogatni, akárkiről is van szó. Figyelek arra, hogy ne bántsam meg, csak megnevettessem, beleértve magamat is.


Már - már idegesítő módon kötekszem. Mondjuk engem nem idegesít, csak a családomat, barátaim úgysincsenek. Neten, ha dumálgatok valakivel, állandóan szexuális megjegyzéseket kreálok.


Például; tesóm egyik nap beverte a térdét valahova, majd elkezdi mondani, hogy fáj a térde. Én meg elkezdtem neki magyarázni, hogy nem kéne annyit ránehezkednie.


Aztán volt olyan, hogy egy pasival ismerkedtem neten. Írtam neki, hogy meséljen magáról részletesebben, mert kíváncsi vagyok rá. Sok mindent leírt magáról, majd a végére biggyesztette, hogy: ''kielégítő volt a válaszom?''


Erre csak annyit tudtam reagálni, hogy ettől nem elégültem ki. xd


Egyszer, neten egy férfi igyekezett visszavágni, odamondani dolgokat. Az egészből egy szórakoztató csipkelődés lett. Órákig bírtuk, nem fogytunk ki az ötletekből. És nem volt harag.


Folyamatosan szekálódom. Jólesik. Olyat sosem mondanék senkinek, amivel nagyon megbántanám. Akármilyen szépséghibája is van bárkinek, amiatt nem szólnék be. Inkább csak vele kötekszem.


Ez miért szórakoztat engem ennyire?


2020. dec. 2. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Gonosz vagy, összeférhetetlen.

Meglesz ennek a böjtje.

2020. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XD
2020. dec. 2. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is gonosz vagy, de ez nem feltétlen probléma. Inkább előnyös sok esetben:D
2020. dec. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit szeretnél, 3-as? Előnyödre fordítsam tudásom? :D Szeretnéd?
2020. dec. 3. 09:31
 5/7 anonim válasza:
Mintha önmagamat látnám. XDD
2021. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5# Nem vagy Te ekkora király! XD
2021. febr. 7. 11:04
 7/7 anonim válasza:

Hold my beer gurl;)

Szeretnel te ilyen lenni

2021. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!