Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Különc vagyok, elörelátó,...

Különc vagyok, elörelátó, szarkasztikus, céltudatos vagy milyen?

Figyelt kérdés
szóval, nagyon könnyen barátkozok, szinte mindenkivel el tudok beszélgetni, de utálok jópofizni, ha valami nem tetszik azt kimondom, nem rajongok semmiért ill. senkiért, aki a tehetsége miatt ért el valamit azt tisztelem, de ha meglátnék egy sztárt tuti nem rohannék oda autogrammért. nem úgy öltözködöm mint a többbi lány, de azért megmaradtam a nőiesebb ruháknál, focizok, imádom a kocsikat, az extrém dolgokat, nem hallgatok divazótzenét, nincs legjobb barátnőm akivel pisilni is együtt járunk, álatlában egyedül intézem a dolgaimat, gitározok és nagy álmom hogy színésznő lehessek, szóval nem tudom, átlagos vagyok?? vélemények??
2011. márc. 22. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
szóval így hozom a lazafasza stílusomat :DD
2011. márc. 22. 20:40
 2/5 Kicsinyuszi hopp :D válasza:
74%

nem átlagos, csak olyan mint én:)

kivéve hogy abbahagytam a gitározást mert krváraidegesített :D

és vannak olyanok akikkel pisilni is együtt járok, de csak mert nem szeretek egyedül mászkálni, csak ha szarul érzem magam :D

2011. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h nem ezt várod, de egy átlagos vagány lány vagy, nincs semmi extra abban, amit írtál, én bírom az ilyen embereket, én sose tudtam olyan laza lenni, egy normális lány vagy, de egyéniség.
2011. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ennek örülök hogy így látod, örülök hogy egyéniség vagyok. nem akarok 1 lenni a millióból :D vannak terveim, amik ha sikerülnek, akkor azok akik eddig röhögtek rajtam végre elismernek:DD
2011. márc. 25. 19:40
 5/5 anonim válasza:
dejóó én rendező szeretnék lenni :)
2012. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!