Sose lesz már jobb?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok így rengeteg képzés ki van zárva, érettségim van de a felsőoktatáshoz kevés vagyok. Egy vagyonőrim van még amivel ritkán kapok munkát, állandó munkám még nem is volt és a korlátozások miatt most egyáltalán nincs. Nem találok semmi olyan képzést ami érdekelne és egészségügyileg megfelelnék, most anyámmal élek mert hazajöttem dunántúlról a munkalehetőség hiánya végett. A régi barátságom elkopott és nem nagyon vannak emberi kapcsolataim, annyi hogy interneten keresztül beszélek néha emberekkel. 20/f Elegem van már a létezésből..
2020. dec. 3. 16:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem lesz jobb, csak ha megpróbálsz tenni érte. Ha nem tudod mit kezdj magaddal még us dolgozni akarsz, akkor keress valami betanított melót pl. gyár, gyorsétterem. Nekem sincsenek barátaim amúgy, gyakorizok helyette. \_/\°-°/\/

20F

2020. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1. Az egészségem még ezeket is korlátozza, valami szellemi munkát kéne végezzek.
2020. dec. 3. 17:19
 3/21 anonim ***** válasza:

Totál megértelek, én ugyanígy jártam.

Olyan szakmám van amiben nem tudok már az egészségi állapotom miatt elhelyezkedni.

Annyi "szerencsém" van, hogy rokkantnak már elég beteg vagyok, úgyhogy van egy kis fix bevétel,

Nem tudom merre induljak, mit tanuljak...

40F

2020. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Milyen egészségügyi problémád van?

2020. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4. Szívproblémák, tikkelés, diszes vagyok (írás, matek) ocd, viselkedés zavar és egy rakat mentális defekt, mondhatni egy görcs vagyok. A munkával kapcsolatos orvosi vizsgálaton 60 százalékos betegség jött ki.
2020. dec. 3. 17:26
 6/21 anonim ***** válasza:
Amit én tudnék is csinálni ahhoz sokat kell tanulni... könyvelés, programozás.
2020. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Olyan üres vagyok, már szinte igényem sincs emberi kapcsolatokra és szociális életre.
2020. dec. 3. 17:29
 8/21 anonim ***** válasza:

#1, #4-es vagyok

Valami könnyű fizikai vagy irodai meló kéne neked. Pénztáros, pultos, könyvtáros, árufeltöltő. Ezek alapján neked 100x nehezebb, de akkor sem adhatod fel. Akkor meg csak rosszabb lesz, ha teljesen bezárkózol az emberek elől, próbálj meg ismerkedni, hátha ki tudsz alakítani a sok nyűgöd ellenére barátságokat, esetleg párkapcsolatot.

2020. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8. Nálam külön művészet ahogy az emberekkel megutáltatom magam, pedig erőltetés nélkül. Sokan azt mondják hogy szociopata vagyok mert nem tudok semmit az emberi szocializációról és nélkülözök minden empátiát.
2020. dec. 3. 17:46
 10/21 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha néha félre tudnám tenni a zavaró tényezőket de valahol mindig ott vannak.
2020. dec. 3. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!