Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék hogy jobb legyen?

Mit tehetnék hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Kissebb koromban viszonxlag mosolygós, boldog gyerek voltam. (Nem biztos hogy a következo dolog miatt valtozott ez meg, de én erre következtetek) Tobb mint 2,5 éve beleszerettem egy fiuba aki még akkor osztálytársam volt, mivel nagyon bejott nyomin viselkedtem elotte es kb alig mertem beszélni vele, de azért néha csak sikerult. Ez a fiu nemigazán foglalkozott velem, szerintem rajtam kivul kb mindenkiveltobbet torodott nagyjabol.... Alapjaraton egy kedves, aranyos fiurol beszélunk, nem ilyen kocsog bekepzeltrol. Na szóval tortént hogy több mint fél éve hiaba tudtqm hogy nem jovok be neki de azert reménykedve higy viszonozza érzeseim megirtam neki hogy mit érzek( tudom élóbe jobb lett volna de még igy is nagyon durvan izgultam)

Visszautasított, viszont nagyon kedves volt mivel kerdezte hogy haragszom e rá emiatt meg hogy megbántott e stb.

A karantén alatt meg a nyár alatt azthittem hogy már túlvagyok rajta....viszont még mindig egy suliba járunk csak szerencsére már más osztályba.

Azóta megtudtam hogy az egyik haverjainak nagyon bántó dolgokat mindott rólam, ráadasul mar köszönni se köszön)

Azota nagyon szomoru vagyok, nemtudok semminek örülni(konkretan semminek[uj telo, uj ágy, uj házba koltoztunk, kutyust kaptam stb semminek konkretan])

Ráadásul azota magammal se vagyok megelégedve, konkrétan utálom mindenem amit csak lehet(alakom, arcom,kezem,hangom,személyiségem) Bárki más bőrébe szivesebben lennék. Mert a sulinkba minden egyes lány kivetel nélkul dzebb nállam.

Az ongyilkossagon is gondolkodtam már(szerencsere nem komolyabban, csak átfutott az agyamon)

Nem kéne szeretnem mert a haverjának tényleg szívbe tépő dolgokat mondott rólam de nem vagyok még rajta túl erzem

Azota alig tudok boldog lenni(suliba adom a boldog lány szerepet), sokszor sirok.

Ez depresszió lenne?

Mit tegyek?

Lesz még jobb?



2020. szept. 19. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Miket mondott rólad és honnan tudod?
2020. szept. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tudom nehéz, de valahogyan próbáld meg elterelni a figyelmedet róla, idővel sikerülni fog, hidd el. A srác egy féreg, felesleges vele foglalkozni.

És te is vagy olyan szép, mint a többi lány, szóval ezt verd ki a fejedből.

Fogsz találni úgyis valaki mást majd, aki szeretni fog.

De addigis tényleg valamivel foglald el magad, segíteni fog.

2020. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legnagyobb probléma, hogy másoknak akarsz megfelelni és nem saját magadnak de ezzel rengeteg ember így van. Az is nagy probléma, hogy tégedet még érdekel az ő véleménye meg, hogy kinek mit mondott rólad, az csak is az ő szegénységi bizonyítványa ha téged becsmérel mások előtt mert te kifejezted az érzelmeidet előtte és ő azzal visszaél.

A megoldás az, hogy ha teljesen kizárod az életedből törlöd/tiltod stb.

Ha pedig meglátod és nem köszön neked akkor te se mivel ezzel is csak magadat aláztatod meg. Én magamat úgy tettem túl hasonló esetből, hogy zenét hallgattam.

A saját boldogságodat pedig ne ez határozza meg, mivel azzal csak a saját életedet keseríted meg.

Találd meg, hogy mi az ami téged igazán boldoggá tesz.

A visszautasítás egy olyan dolog ami szinte minden ember életében előfordul szóval ezen át kell esned ha szeretnéd ha nem.

Az, hogy a suliban minden lány szebb nálad az egy hatalmas baromság teljesen kizárt dolog mivel mindenkinél vannak szebbek, kevésbé szebbek szóval ez egy örök körfogás. De amíg te ilyen hülyeségekkel foglalkozol addig te foglalkozhatnál azzal is, hogy magadhoz képest, hogyan lehetnél jobb szebb. (frizura,öltözködés stb.) Tedd rendbe magad és legyél erős ez az éled minden területén fontos dolog. Sose szabad magadat elveszettnek érezned mivel magadnak mindig ott vagy. Nyilván fontos, hogy másokra is támaszkodhass de ha egyedül vagy akkor is érzed úgy, hogy te uralni tudod a helyzeteket amikbe kerülsz persze nem szabad a ló túlsó oldalára sem esni és túlgondolni ezt.

Egyedül biztos nem fogsz maradni ettől ne félj :) Neked is majd meglesz az a párod akit szeretni fogsz és ő is viszont szeretni fog csak várd ki és találd meg és vedd is észre azt aki szeret téged vagy szeretni akar téged. :)

2020. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!