Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudom, hogy rossz irányba...

Tudom, hogy rossz irányba megy az életem és megbetegít. Hogyan építsem fel újra, merre induljak el, hogy az életem ne romboljon le engem, hanem megéljem egy jobb minőségben?

Figyelt kérdés
28 vagyok,mérnökként szenvedek. Egyre több testi tünetem/fájdalmam vam(has fájások, bordafájdalmak, szívproblémák, rémálmok, félelmek, szédülés stb.) Rengeteg vizsgálaton voltam és rendben vagyok. A megoldásra szeretnék rájönni. Olvasok könyveket, amelyek jó dolgokat írnak, de nem találok olyan átütő erejű dolgot, ami végigvezetne vagy rávezetne a megoldásra. Próbálok rájönni, hogy a gyerekkori sérelmeimet kellene valahogy feloldani, de nem tudom hogyan kell. Már sokmindent leírtam, járok pszichológushoz is, de még valahogy nem akar sikerülni. Eltűnt az életemből az az izgatottság, hogy nagyon vártam pl hogy letegyem a munkát és csináljak valamit ami kikapcsol. Azt látom magam előtt, hogy a munkámat itt kell hagynom mert felemészt, nem szeretem a sok agyatlan menedzsert, se a meérnöki munkát. Eljárok futni, habár egyelőre nehezen megy mert rég futottam. Persze a szívem is beleszól a dolgokba, meg a sok felsorolt tünetem. Szerencsére a párkapcsolatom rendben van, sajnos a család Anyum halála óta széthullott és azóta depresszió, szorongás, félelem a haláltól megvan... Azt akarom, hogy a testem szeresse az életet és ne akarja elpusztítani magát. Meg akarom élni újra azt a várakozást mint gyerekkoromban, hogy valami miatt izgatott és boldog legyek. 28/F

2020. dec. 14. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz barátokat, barátnőket, akiknek a társaságában majd jól érzed magad. Nincs unokatestvéred, akivel együtt lehetnél itt-ott?

A pszichológust ne hagy ott, mert több beszélgetés kell, mire (egyrészt) Te teljesen feloldódsz előtte, mindent lemondasz neki, másrészt idő kell, amíg "beléd lát".

Jót tesz a sport (beszéld meg egy kardiológussal, de legalább a háziorvosoddal), meg jót tesz bármilyen hobbi. A menedzsereket fogadd el akkor is, ha idegesítenek, mert nem hiába vanank a cégnél.

2020. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Fogd össze a családot te! Ennek anyukád is nagyon örülne.

2. Aki nálunk most járólapozza le az emeleti előteret az mérnök volt egy nagy autógyárnál. Most burkoló. Azt mondta h 100 ezerrel keres csak kevesebbet de az összes stressz megszűnt az életében... Talán neked is kétkezi szakma kéne..

2020. dec. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!