Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változzak meg? Pivit...

Jaggerswager kérdése:

Hogyan változzak meg? Pivit depressziósnak erzem magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

19 eves fiu vagyok.

Nagyon sok rossz gondolatom van

Van baratno. 4 eve.

De egy par honapja szakitani szeretnek vele.

Hétvégén egy buliban veletlen megcsaltam reszegen.

Es eléggé bánom.

Mindenképp szakitanj fogok vele, de ezt szemelyesen szeretnem majd megtenni.

Van egy pár dolog ami nyomaszt meg.

Mintpeldaul az hogy fel kell lassan nőjjek.

Marmint hogy belezuhanni abba hogy legyen egy munkam es azzal fog elmenni minden napom hogy 8 orat dolgozok

Hazamegyek es alszok. Aztan kezdodik elorol.

Ezt nem akarom.. De hat ezzel nem is tudok mit csinalni.

Emellett sokszor erzem azt teljesen veletlenszeruen neha hogy rossz ember vagyok, es a pokolra fogok kerulni..

Hogyan tudnam eltorolni a negativ gondolatokat?

Area gondoltam hogy lassan vege ugyis a sulinak

Es elballagok.

Es ugymond akkor egy tiszta lapot húzok ki.

Es elteszek mindent ami ebben az idoszakban volt.

Hiszen a barataim is akik fontosak nekem.l,még azelottrol vannak hogy kozepsuliba mentem volna.

Innen egy igaz baratom sincs es megbuzni se tudok senkiben.

Ti mit tudnátok javasolni?



2020. dec. 16. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Le írok neked pár oldalt.

Első (ezen teszt van töltsd ki)Depresszió teszt - WEBBeteg.hu

www.webbeteg.hu › depresszio-teszt

Translate this page

1) Lehangoltnak, szomorúnak érzem magam. Soha ... 5) Az utóbbi időben nehézkes, levert vagyok. Soha ... 6) Könnyen felidegesítem magam, vagy dühbe gurulok. Soha ... 19) Előfordult már, hogy rövid idő alatt több mint 5 kg-ot fogytam.


20 kérdés, ami segít szembeszállni a negatív gondolkodással ...

semmelweis.hu › klinikai-pszichologia › files › 2020/02

PDF

Feb 19, 2020 — A depressziós emberek, például, gyakran ... hogy szörnyű szakács vagyok. ... csak rosszabbul érzem magam. ... Egy hónap, egy év, tíz év ... 19. Jóslatokba bocsátkozom a jövővel kapcsolatban vagy inkább kísérletezek?

2020. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hmm, szerintem menj pszihologushoz. hasonlo problemaim voltak, nagyon ellenekztem, mert cikinek tartottam. de nem az. rengeteget segithetne neked is, par alkalommal elmesz, majd megtanit, hogy lehet ezt kezelni otthon, mikor ujra elojon. irhatsz, ha valamire kivancsi vagy, tudok par jo modszert, mivel lehetne enyhiteni a negativ gondolataidat.
2020. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!