Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A disznóvágáson ezt közölni...

A disznóvágáson ezt közölni kellene vagy hallgatni róla?

Figyelt kérdés

Csak te tudsz róla, hogy a disznóvágáson a disznó valójában egy ember, csak a teste nem az.


Szólnál róla, hogy megelőzd a halálát vagy inkább hallgatnál?



2020. dec. 19. 07:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Hogy születhet ember disznótestben? S honnan tudod hogy ember ha röfög meg disznóteste van? Amúgy tetszik a kérdésed. Van sok ember akiket gyülölök s ha disznótestben volnának hagynám levágni őket. De ha anyú, a 3 macskám, az apácskám vagy Ban falu ( Bănișor kozség, mert onnan valók az eredeti szüleim csak otthagytak születésemkor s másfél évesen anyuék adoptáltak s így kerültem Bihar megyébe) akkor harcolnék azellen hogy levágják a disznót.
2020. dec. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Bihar megye? En is onnan vagyok, Nagyváradrol:)
2020. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
És voltatok már disznóvágáson?
2020. dec. 28. 13:33
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kicsi koromban.
2020. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos anyú vágott disznót december 12- én is meg eddig évente. Én gyülölöm a disznóvágásokat mert olyankor minden büdös meg zsíros s én csak a karajt meg a kolbászt szeretem, anyú mindent szeret enni de neki meg az epéje nem bírja s beteg tőle, de apú halála után maradt takarmány a hombárban s valamivel fel kellett etetni. Én nem bánnam ha soha nem lennék disznóvágáson az életben, kicsikoromban se szerettem meg sose. A tepertőt ha negszagolom de még a zsír szagától is jön rám.az öklendezés akárcsak a szalonna, bőrsajt, belsőségek, oldalas, kövérje, hurkától is. A mi disznonk nem volt ember, 2 hónapos malac volt mijir anyu vette s akkora volt mint egy nagyobb kutya. A tavalyi disznó neg fekete- fehér foltos volt s azt is 8 hetesen vette. Mindkettő húsdisznó volt nem annyira zsíros s alig voltak 100 kilósak. Miután apú meghalt akkor előző évből maradt anyunak ( mert abba az évbe mikor aoú meghalt 2 malacot vettek s levágatta anyu az egyiket abba az évben) egy disznó s 250 kilód volt mikor násik évben levágatta. 1 évig tartott nekünk a húsa annak ellenére hogy a felét anyu eladta s a kolbász is kitartott húsvétig s a fridzsider neg a kondzselátor is tele volt hússal. Se azelött, se azután nem volt akkora disznónk szerencsére.
2020. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
paranoia
2021. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!