Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok így ezzel?

Miért vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Furcsán fog ez lejönni de amikor elkezdek ismerkedni valakivel mindig csak addig érdekel amig megnem kapom. És ezt nem úgy kell értelmezni, hogy lefekszem vele hanem amíg nem érzem azt hogy a másik fél ténylegesen akar, keres, engem akar. Utána elveszti a varázsát az egész. Én nem szeretnék senkit kihasználni de folyamatosan ezt érzem..már engem is zavar miért van ez. Eddig is egy kapcsolatom volt.


22L



2020. dec. 21. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezzel általában a másik oldalról találkozom, de engem is érdekelne, hogy mi baja van a hozzád hasonlóknak...
2020. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem kapcsolatot keresel, hanem kalandot. Nem akarsz megállapodni. Ami nem baj, de akkor olyanokat keress, akik ilyet keresnek, ne hitesd el, hogy kapcsolatot akarsz, aztán mégse.
2020. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hódítás érdekel, nem maga a kapcsolat.
2020. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van kedved ismerkedni? :)

35F

2021. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!