Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

16 éves 182cm 66 kilós fiú vagyok


Nyáron elkezdtem edzeni,és ezért sikerült -10kg tól megszabadulni.Kockás hasát szeretnek de nem megy sehogy sem.Szüleim azt mondják hogy ne fogyjak mert már nagyon vékony vagy,de én fogyni akarok.Folyamatosan vita megy ezért.Gyakran öngyilkosság is eszembe jut és folyamatosan ideges vagyok mert nem vagyok elégedett magammal. Undorítónak tartom magam és vékonyabb akarok lenni.Minden lánynál azt hallom hogy csak olyan srác kell neki akinek kockás a hasa (leginkább ezért kezdődött ez az egész).Hogyan tudnék ezen a helyzeten változtatni?



2020. dec. 27. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Anorexiás vagy!
2020. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
2020. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ne fogyj tovább, nem attól lesz kockás a hasad!
2020. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de valaki tudna mondani valamit hogy mit tudok ez ellen csinálni? Egész este nem tudok aludni , és folyamatosan az öngyilkosság jár a fejemben
2020. dec. 27. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Fehérje bevitel+edzés. Menj társaságba!!! Tudom, hogy covid van, de akkor is, mert így meg kinyírod magad. Nem az öngyilkossággal, hanem az önsanyargatással meg a depresszióval.
2020. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Fordulj pszichológushoz, fog segíteni!
2020. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem hibás a gondolatmeneted, hogy a csajoknak csak a kigyúrt emberek tetszenek, ezért neked még tovább kell fogynod.

[link]

Pl itt van ez a random ember, ő is kockás hasú, és nem vékony.

2020. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csaj vagyok, és rosszul vagyok a műmájer kigyúrt pasiktól!


OK, ne legyen csigatestű :D, de ezek a centiméter-milliméterre gyúró pasiktól a hideg ráz!


Ha valaki természetes tevékenység (sport, munka, stb.) lesz izmos, az klassz. De ezek a _direkt_ izomcsoportokra gyúrt pasik full műanyag benyomást keltenek. Ráadásul tudjuk, hogy tiltott szerekhez is nyúlnak...


Menj el evezni, atletizálni, boxolni, vagy bicajozni - vagy bármi olyan sportot űzni, amitől természetes módon leszel izmos.

2020. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) kicsit több önbizalmam lett
2021. jan. 8. 23:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Sportolj! Ezen kívül ne légy hülye! Egy csomó tökéletlen testű pasinak van jó nője!
2021. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!