Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha egyedül...

Mit csináljak ha egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés
Napok óta úgy érzem hogy senkim nem maratd akivel beszélhetnék. Próbáltam új barátokat keresni de az se segített...
2020. dec. 29. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezen az oldalon van egy pár résztvevő, akik szívesen meghallgatják a gondolataid - jómagam is ilyesmi volnék. Ők is olvasnak érdekességeket, meg te is tudsz könnyíteni magadon, amíg kedved tartja. Végülis, egyelőre megteszi ez is szerintem, amíg nincs lehetőséged társaságba menni. Mellesleg barátkeresésre annyira nem ösztönöznélek. Jobb, ha úgy állsz hozzá, hogy új embereket szeretnél megismerni. Aztán lesz, ami lesz velük idővel. Nagy valószínűséggel csak rövid távra tervezhetsz majd velük, de lesz az a kevés százalék, akikre hosszabb távon is számíthatsz. Én is sok embert ismertem meg az utóbbi 1 évben, mégse tartom a legtöbbjükkel a kapcsolatot. Időnként lemegyek a régi haverokhoz Pest környékére, meg kiugrok a nagyszüleimhez vidékre és igazából ennyi, a másik 30-35 személlyel én se foglalkozok, mert elsodort az élet mellőlük. Ezt a jelenséget jobb elfogadni, sokszor nem te tehetsz erről, egyszerűen csak így alakult és ennyi. Próbáld elfoglalni valamivel magad otthon, amíg csak ezt teheted, remélhetőleg mire vissza jön a jó idő, ezzel együtt vissza jönnek az életedbe a pozitív emberek is.
2020. dec. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez az oldal tényleg jó...

Miről szeretnél beszélgetni? Miért nem jó egyedül? Hogy érted, hogy az új barátok nem segítettek? Mire vágysz?

2020. dec. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén úgy gondolom, hogy ez egyszerű, de tényleg hasznos megoldás: keress levelezőtársat. Van egy rakás applikáció, weboldal már erre.
2020. dec. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írhatsz nekem ha gondolod.


Amúgy javasolnék sportkört és társasjáték szakkört ha elmúlik a vírus. Bár lehet hogy most is lehet.

2021. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!