Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 éves fiú vagyok és az van...

16 éves fiú vagyok és az van hogy miért van az hogy a lányokat szeretem, de nem áll fel a farkam rájuk, inkább fiúkra áll fel, de én a lányokat szeretem úgy érzem most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi van most? Most mi vagyok akkor? Félek ha egy lánnyal szexre jut a helyzet nem áll fel. A válaszokat írjatok le ide és privatba, köszi
2021. jan. 1. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Valójában csak szeretnéd a lányokat szeretni. Előbb utóbb feldolgozod és elfogadod, hogy a fiúk tetszenek. :)
2021. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De én nekem a lanyok jönnek be, csak az a baj hogy utál mindenki
2021. jan. 2. 00:01
 3/13 A kérdező kommentje:
És úgy nem lessz szerintem kapcsolatom
2021. jan. 2. 00:02
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
meleg vagy csak félsz beismerni
2021. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az lennék
2021. jan. 2. 00:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha az lennék érezném szerintem
2021. jan. 2. 00:59
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

a leírásodban leírtad

és ezt a tested üzeni neked, de nem áll fel a farkam rájuk, inkább fiúkra áll fel

jó persze lehet bisex is, mondjuk némi félelemmel hogy nem áll fel de ilyen korban nem a fiuktol kéne h felálljon hanem rajtuk kivül minden másra de legfőképp lányokra, ha izgulsz a szex miatt ha nem

2021. jan. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%

Ezek aztán komoly válaszok, örülnék ha nem beszélnéd belé, hogy meleg, nagyonokoska. ....


Kérdező, nincs ezzel semmi gond, ne parázz ilyeneken. Ez egy olyan helyzet, amit előre nem tudsz, és ne is stresszelj rajta, mert az nem old meg semmit. A lányok felé kéne a gátlásodat oldani, először is elhinni, hogy te is érsz annyit mint a másik, illetve te is helyes vagy!!! Nem mindenkinek jön be ugyanaz!!! Teremts olyan helyzeteket, akár boltban, akár utcán, ahol lányokkal, nőkkel kell beszélgetni. Boltban pl. valami lányos dologban segítséget kérsz egy csinos lánytól/nőtől, hogy kezd el szokni őket, majd egyre bátrabb leszel!!! Biztos vagyok benne, hogy lesz barátnőd, csak meg kell találni az utat hozzá!! Jajj ez most ilyen Radics Peti - Szabó Péter féle motivációs videó "szint". XD xD XD Egy a lényeg, hogy ne stresszelj és ne gubózz be!!! :)

2021. jan. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm a biztató választ🤗
2021. jan. 2. 02:32
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Gratulálunk! Ön biszexuális!


Én azt javaslom hogy fogadd el magad, "Ez van ezt kell szeretni" és ettől még nem vagy semmivel kevesebb.


Inkább gondolj azokra akik pl valamilyen súlyos, gyógyíthatatlan betegségben szenvednek pl: vakság.


Na ugye hogy még se olyan rossz bi-nek lenni?

2021. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!