Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen ugy nézek ki mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen ugy nézek ki mint egy babaarcu 16éves kisfiu, lányokat kérdezem nektek ez bejönne? Barátnőm még nem igazán volt mert hát ha megtudták hogy valójában hány éves vagyok kaptam egy szép kosarat. Miért van ez igy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Rám is mindig azt hiszik, hogy 16-17 vagyok, pedig egyidősek vagyunk :S
2011. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

igaz én lány vagyok szintén 21

de engem is 18nak néznek

legalább 10év múlva ez jól jön ^^

2011. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Képet...Képet...Képet...Képet...Képet...
2011. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Nyithatsz egy kosármúzeumot majd. Ennek is van haszna. Én is tervezem.
2011. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 blex ***** válasza:
Ez a Justin Bieber-szindróma. Sokkal kisebbnek látszol, mint amekkora vagy. De ha a kiszemelt lány elkapta a Bieber-fiebert, akkor nincs probléma :D
2011. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Nők helyett értelmes dolgokkal töltheted az idődet:


Megtanulsz pl. profi módon programozni, halálra keresed magad, és mindennap másik nőd lehet.


Persze nem muszáj cserélgetni őket.

2011. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Tegyek be képet ? nane :D
2011. jan. 21. 18:17
 8/35 anonim ***** válasza:

Érdekes, én mindig azt hittem, hogy sok lány bukik erre...

De úgy látszik csak az én környezetem ilyen "elvetemült" =) Én 20 éves vagyok, de általában 15-16nak néznek, mert alacsony vagyok és kislányos az arcom is. Épp ezért én nem is tudom magam elképzelni, egy nagy darab borostás/szakállas férfival, mert kényelmetlenül érezném magam mellette.

És nem hiszem, hogy én lennék az egyedüli olyan lány, aki kifejezetten a hozzád hasonló típusú pasikat keresné, úgyhogy, hajrá és ismerkedj!

2011. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nekem nem tetszik a kisfiús kisugárzás, viszont jópár lánynak igen, nem kell elkeseredned.
2011. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Nincs mit takargatnom tessék...

2011. jan. 21. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!